Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

Photoshop Yarışması

Site yönetiminden de aldığım izinle kendi çapımda bir photoshop yarışması düzenlemeye karar verdim.Buna göre ilk yarışmamızın konusu "Rötuş"
Aşağı linkdeki fotoğrafın rötuş ve diğer düzenlemelerini yapıp [email protected] adresine 29 ekim tarihine kadar gönderebilirsiniz.Yarışmda herhangi bir ödül verebilecek güçde değilim .Tek ödülümüz paylaşım olur.Değerlendirmeyi de kendim yapacam.Maharetlerinizi gösterin bakalım.
Fotoğraf için adres
www.soccercenter.net/photoshop/16ekimyr.jpg

Tarih: 16 Ekim 2004, 22:53 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

Bi karar verdim 15 günde bir yarışma düzenliycem.Yarışmada 2 kez 1. lik kazanana p.shop plug inlerinden oluşan bir cd hediye etmeyi düşünüyorum.
CD de
KPT 3,KPT 5,KPT 6,Procreate Effects,250 Photos Plug Ins,Page Curl,EYE Candy 4,Flare effect,page curl,Rötuş plugini,saç kesim programı olacak.Şimdiye kadar 1 kişi çalışmasını göndermiş.O arkadaş birinci olacak bu gidişle başka rakibi olmadığı için

#ufuk' tarafından 22.10.2004 23:25:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Ekim 2004, 23:26 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

İlk yarışma sonuçlandı
sonuçlar için
http://www.soccercenter.net/photoshop/16ekimyr.htm

Tarih: 1 Kasım 2004, 06:03 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

anlaşılan benim gönderdiğim çalışma gelmemiş. neyse başka zamana artık. incelediğim kadarıylada birinci olacakmışım gelseydi neyse görüşmek dileğiyle

Tarih: 2 Kasım 2004, 08:18 - İp: yok
shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

Senin yaptığın çalışmada da stamp lekeleri mevcut. Oldukça belli oluyor. Ayrıca kaş bölgesindeki beyazlıklara çözüm bulamadın galiba. Biraz daha çalışman lazım. Kolay gelsin.

Tarih: 2 Kasım 2004, 11:22 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

shinto ben en azından çalışıyorum.senin gibi ortalıkta ben herşeyi bilirim edalarıyla dolaşıp icraata gelince hiç birşey yapmayanlardan değilim.Madem o kadar bilgiliydin yarışmaya sen de katılsaydın.Ama millete laf atmak dururken kim uğraşacakki fotoğrafla filan demi

Tarih: 2 Kasım 2004, 11:56 - İp: yok
snapshot
snapshot (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm ufuk bu yarışmayı kaçırdım bidaki yarışma ne zaman olacak belirtirsen sevinirim

Tarih: 2 Kasım 2004, 12:01 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

Bi dahaki yarışmayı 1-2 gün içinde açıklarım.
Konusu eski resim yenileme olacak

Tarih: 2 Kasım 2004, 12:04 - İp: yok
snapshot
snapshot (üye)

ok. katılmayı düşünüyorum ......aslında senin gibi arkadaşları niye böyle çekemiyolar anlamıyorum daha iyisini yapanlara hodri meydan gelsinler kozumuzu paylaşalım kimse bişey kaybetmez aksine her yeni tasarım yeni bilgi demektir.uğraşların için çok teşekkürler ufuk....

Tarih: 2 Kasım 2004, 12:10 - İp: yok
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Yapilan elestirilere karsi bu kadar sert tepki verecekseniz yarismanin kime faydasi olacak bilmem... "katilmayan elestirmesin" gibi bir kural mi vardi bir yerlerde.. Elestiri yapan sahsiyete soylenmedik kalmamis masallah.

Tarih: 2 Kasım 2004, 15:16 - İp: yok
snapshot
snapshot (üye)

eleştiri yapıcı olmalı yıkıcı değil çünkü burada yapılanlar karşılıksız oluyor.herkes istediği eleştiiyi yapabilir ama bu işlere değer veren kişilere saygısızlık yapmadan ......

Tarih: 2 Kasım 2004, 15:20 - İp: yok