erkan0718
erkan0718 (üye)
Bursa / Meraklı

Photoshop da Yardım

arkadaslar bana photoshp da yardım etmek istermisiniz lütfen ya resimlere arka fon yapmak vs gibi konular
da yardımcı olursanız sevinirim
[email protected]

Tarih: 13 Haziran 2007, 20:36 - İp: 85.***.**7.107
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş tam anlıyamadım ama fon resmini kendinmi yapmak istiyoesun yoksa resmin arkasına koyacak hazır fon mu arıyorsun kendin yapmak istersen şayet bunun ne şekilde olacağıda önemli ama benim kendi tavsiyem bu konuda artık uğraşma ortalıkta eminimki isteiğin türde binlerce hazır fon resmi bulursun sende vaktini boşa harcamamış olursun diye düşünüyorum

Tarih: 13 Haziran 2007, 23:24 - İp: 88.***.**0.243
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Erkan kardes açtigin konulara baktim galiba photoshopta yenisin ve ogrenmek istiyorsun.Haddim olmayarak bir tavsiyede bulunmak isterim.Photoshopu msnden ogrenmek çok zor olur.Bence bunu sana ogretecek kisinin,senin uzerinde çalistigin resmi kisaca senin ekranini gormesi lazim.Ben ilk baslarken su sekilde basladim.Once ders anlatimli sitelere bak.Ve shopa kendi resimlerinle baslamak yerine sitelerdeki kolay derslerle basla.Mesela yazi çalismalari.Sitelerde tarif edildigi gibi yap.Eger birden zor olanla baslarsan çabuk bikarsin.Biraz elin alissin,shoptaki araçlari tani zaten goreceksinki bilgin hergeçen gun birazdaha artacak.Birsure sonra yapacagin resmi daha shopta açmadan kafanda planlarsin bile.iste o zaman takildigin yer olursa siteye danis.Usta arkadaslarimiz yardimci olacaktir.Umarim beni yanlis anlamamissindir.
Saygilar..

Tarih: 14 Haziran 2007, 01:44 - İp: 84.***.**0.218
erkan0718
erkan0718 (üye)
Bursa / Meraklı

ARKADASLAR tşk ettim sağololun oyle yapcaz napalım baska sansı yok zaten tekrardan tşk

Tarih: 14 Haziran 2007, 20:43 - İp: 85.***.**6.17
  • 1