efekan55
efekan55 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Photoshop Cs3 Yorumlariniz?

ARkadaslar photoshop cs3 versiyonunu deneyenleriniz kullananlariniz varmi? Hatalar veya sorunlar ciktimi sizlerde? Icim yüklemek istiyor ama okadarda plugin var hepsini tekrardan yüklemem gerekecek bekleyeyim diyorum. Final nezaman cikacakti biliyormusunuz?

Tarih: 3 Şubat 2007, 08:04 - İp: 87.***.**8.114
sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

1 aydır kullanıyorum bununla ilgili konuda açtım tüm cs sürümleri içinde en hızlı olanı kullanmanıza değecek kadar güzel ayrıca tekrar plug-inn yüklemenize gerek yok preferences(başlangıç)ayarlarından edit prefenceres plug-ins
den diğer photoshop sürümünüzün plug-inn klasörünü göstererek
bir çok filtreyide kurmadan çalıştırabilirsiniz kolay gelsin iyi çalışmalar

Tarih: 3 Şubat 2007, 09:26 - İp: 81.***.**4.164
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

ben denedim ama abartılacak bi yanını göremedim bir fotonun üzerinde sag klik birlikte aç komutuyla cs3 diyorum cs3 açılıyo ama foto gelmiyo birde magic wand hiç hoşuma gitmedi cs2 de belli bir deger veriyosun cs3 te tutup sürüklemen gerekiyo istemedigin yerlerde seçime dahil oluyo belkide ben kullanamadım ama sildim cs2 yi kurdum.

Tarih: 3 Şubat 2007, 11:59 - İp: 85.***.**0.180
cemmalakka
cemmalakka (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

EFEKAN ARKADAŞIM HİÇDE ABARTILACAK Bİ YÖNÜ YOK SADECE GÖRÜNTÜ OLARAK DEĞİŞMİŞ VE KULANIMI BİRAZ DAHA İYİ AMA BEN KULLANMIYORUM 1 HAFTA KULLANDIM AMA CS2 DEN Bİ FARKI YOK GİBİ SADECE DEDİĞİM GİBİ GÖRÜNTÜ DEĞİŞİKLİĞİ WARR AMA İSTERSEN Bİ KUR DENE

Tarih: 3 Şubat 2007, 12:11 - İp: 85.***.**3.94
efekan55
efekan55 (üye)
Yurtdışı / Amatör

ozaman biraz daha bekleyip final versiyonu ciksin bakalim. Nezaman cikacak bir bilginiz varmi

Tarih: 3 Şubat 2007, 15:32 - İp: 87.***.**8.114
  • 1