me$ale
me$ale (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Photoshop Cs3 Hakkında Yardım Pls.

Selamlar Arkadaşlar.
Sanırım bu sadece benim değil burdaki arkadaşlarında sormak istediği bir konu. Photoshop CS2 yi kullanıyorum. Bir işyerim yok ama hobi olarak ilgilenmekteyim. geçenlerde Photoshop CS3 versiyonunu indirdim. onu kurmak istiyorum bilgisayarıma. Photoshop CS2 versiyonunda gerekli plug-inler ve filtreler hepsi kurulu. Şimdi sizlerden ricam sunlar olacak :
1-Photoshop CS2 çalışma düzenimi bozup Photoshop CS3 geçmeye değer mi, yani kurmamı tavsiye edermisiniz

2-Photoshop CS3 kurulunca butun filtreler yeniden kurulmasi gerekiyor mi yoksa ayni klasörde ve yeniden kurulum gerekmiyor mu

şu an burada aklıma gelmeyen artı veya eksi yönleriyle bir karşılaştırma yaparmısınız. İlginize şimdiden teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 04:28 - İp: 84.***.**5.217
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş benden tavsiye cs2 silmeden 3 ü de kur bir müddet böyle kullan ilerlettiğin zaman ve artık cs2 ye ihtiyacım yok dediğin zaman silersin cs 3 ün içinde tabii senin kurduğun eklenti dosyaları yok sen yeniden kuracaksın cs 3 ün içinde standart olanları var zaten bu cs2 dede aynı cs 3 gördüğüm kadarıile hızı güzel menü tuşları güzel ayarlanmış daha birçok güzel yanları var tavsiye ederim kolay gelsin sorun olursa cevaplamaya hazırım

Tarih: 30 Mayıs 2007, 11:21 - İp: 212.***.**2.135
e-figen
e-figen (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm yooo filtrelerin gitmez ama bence degmez çok bi farkı yok cs2 lee cs3 arasındaa

Tarih: 30 Mayıs 2007, 22:58 - İp: 85.***.**2.135
me$ale
me$ale (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Arkadaşlar cevap yazan arkadaşlarıma teşekkur ederim. şimdilik kurmaktan vazgeçtim. hazır PShop CS2 varken ve sorunsuz çalışıyorken birde elimde renklendirmelerimi tamamlamamışken, yeni bir sorunla karşı karşıya gelmemek için PS. CS3 ü kurmaktan vazgeçiyorum. ve ilgilenen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Tarih: 31 Mayıs 2007, 19:49 - İp: 84.***.**7.156
  • 1