horoz77
horoz77 (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Pc Mi Mac Mi

arkadaşlar fotoğrafçılar için en iyisi sizce hangisi ve hangi nedenle?
PC mi MAC mi ?

Tarih: 20 Ocak 2006, 13:17 - İp: yok
action
action (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Atakan ne dedysen haklısındır... zaten mackullanıcısıymışın... ben mac ile başladım . burda mac ı savunmam gerekir. ama pc sadece mac kulanıyorum hava atmak için pc yeriyim düşüncesindeki arkadaşlara lafım... mac a her önüze gelen yazılımı kuramıyoruz.. sitebil temiz bi pc ile mac kıyaslamak gerekir... pc her programla yorup... pc kulanmayı bilmeden window su donanımın performansıonı düşürüsen photoshop değil world bile açmaz... ama mac de böle bi sorun yok dediğin gibi mac de oyun bile yükleyemiyosun... pc yi oyun oynıcksan webde geziceksen al mantığındansa, sadece tasarım yapıcak kişi için mac idial ama pc diğerlerini daha kolay yapabiliyor donanımda ucuz die tercih eilmeli demiyorum...mac de pc de ve üzerinde çalışan işletim sistemlerini tanıyın zaten ozaman pc de mac de istediğiniz performansa kulanırsınız nasıl kulanırsanız o kadar işinize yarasa temelde ikisnden biri birine üstün demek haksızlık olur... mac kulanıcıları herzaman yerleri ayrıdır.mac ın fiyatlarına bakın o fiyatta stabil pc fiyatına bakın derim...benim fiyat bakımından mac eleştirim sadece... başarılar...

Tarih: 27 Ocak 2006, 12:11 - İp: 85.***.**0.21