karfo
karfo (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Meslegimizin Hali

tapu dairelerine ve nufus müdürlüklerine : otomatik kabin kurmuşlar : herkes vesikalık resimlerini kendi çekiyor 8 vsk 5 tl 1 dakikada veriyor nereye gidiyor meslegimiz....düşünceci olan??????

Tarih: 26 Ocak 2011, 11:20 - İp: 95.***.**0.52
cherhat
cherhat (üye)
İstanbul / Firma

Rakip , Kampanya , Otomatik Kabin Dinlemiyorum

Fiyatlarım Sabit ve Standart 4 vs 10 TL çekiyorum İsteyen Gelsin İsteyen Gelmesin...

Günde Minumum 8-10 lira yemek parası harcıyorlar
senede bi 10 lira vermeye karşı çıkıyorlar

Gerekirse Cebimden Yerim,Gerekirse İş Yerimi Kapatırım Yinede Sanatımı , Kazancımı Ayaklar Altına Almam .

Düşünce Şu Şekilde : kart kaç paraki ? bu fiyatlar böyle

bize zaten devlet ek ücret veriyor yada günde 100 tane sigara satar gibi vesika çekiyoruz .

Fiyatları Çıkarın Beyler Az ve Öz Kazanıyorsunuz Görüceksiniz.

#cherhat' tarafından 22.02.2011 14:42:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Şubat 2011, 14:40 - İp: 88.***.**2.185
karfo
karfo (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

tüm düşüncesini anlatan arkadaşlara teşekkür ederim: meslegimiz gerçekten iyiye gitmiyor ALLAH sonumuzu hayır etsin...

Tarih: 23 Şubat 2011, 13:26 - İp: 95.***.**0.52
ebuhan
ebuhan (üye)
Aksaray / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bizde 11 yıldır 6 vs 5 tl Atelyeler ise 10 yıldır 20*25 = 20 ila 25 arasında... Biz kendimize yapıyoruz. Zam kararı alacaktık Fotografçılardan biri sukoyuverdi. Ben zam yapmam, sizinle aynı masaya oturmam.. Ne yaparsak kendimize.. Allahtan fazla bilgisi olan yok burada termal cihazlar hakkında , termaller bi yayılırsa burda da aynı durumla karşılaşırız.
Bide şu var Fotografçı arkadaşlar
Müşteri geliyor 12 vs 9 tl normalde falan fotografçı 7 ye çekiyor sen çek sana geleyim yalanı,
ben böyle müşteriye git orda çektir diyorumm saygılar..

Tarih: 7 Ekim 2011, 16:27 - İp: 46.***.**0.9