ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Kpt Nin Rotus Recetesı ??

Selam Arkadaslar .... Bu KPTyi rotus icin cok meth ediyorlar ama ben bir turlu cozemedim bu proglamla nasil rotus edilir !!!! Bunun belli bir recetesi varmi rotus icin ? Yani bu rakamlari nasil ayarlayacagizda rotus olacak ornegin asagida verdigim bir ornek fotoyu hangi parametreleri kullanipta rotusleyebiliriz ?Varsa bilen arkadaslar yardimci olurlarsa cok sevinirim simdiden tesekkuler!!!

#ersin ' tarafından 16.10.2005 22:05:45 tarihinde düzenlendi.

#ersin ' tarafından 17.10.2005 00:03:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Ekim 2005, 22:04 - İp: yok
kayazaki
kayazaki (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

KPT AYARLAR BU İLDE.EN SONDAKİNİ OYNA AMA DİĞERLERİYLE PEK OYNAMA!
SAĞDA PARAMETERS VAR ONU 60 VE 100 ARASI İHTİYACA GÖRE AYARLA ÖNİZLEMEDE NE OLDUĞUNU GÖRECEKSİN ZATEN.KOLAY GELSİN.[
#KAYA' tarafyndan 17.10.2005 11:44:11 tarihinde düzenlendi.Çünkü resim koymaya bayaa uğraştı

#kayagunes' tarafyndan 17.10.2005 11:57:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2005, 11:43 - İp: yok
kayazaki
kayazaki (üye)

RESİM EKLEMEYE ÇOK UĞRAŞTIM AMA RESİM EKLEYE ADRESİ YAZDIĞIM HALDE RESİM ÇIKMADI.NEYSE ADRESE MANUEL GİR BARİ..

http://img300.imageshack.us/my.php?image=kpt1jm.jpg

Tarih: 17 Ekim 2005, 11:59 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

kaya rotus cok hos olmus baba biraz da yuze yapsaydın iyi olacakmıs ama neyse genede eline saglık kız ablamızın kolu cok dogal ve puruzsuz olmus...

Saygılar Üstad....

Tarih: 17 Ekim 2005, 12:23 - İp: yok
rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

dostum kpt 6 rotüş için tasarlanmış bir filtre değildir bazı arkadaşlar kullanıyor ama sen noise ninjayı kullan ararsan teferruatlı bilgi veririm

Tarih: 17 Ekim 2005, 14:06 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

raşit hocam sagolasın su ninjanın kullanımını mumkunse resimlerle kısaca bi gecsen hazır yeri gelmişken denemek isterim hiç kullanmadın.

tesekkurler..

Tarih: 17 Ekim 2005, 19:25 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

sagolun arkadaslar ilgileriniz icin !! bende biliyorum aslinda bunun bir rotus programi olmadigini ama burada cok ovdulerde acaba dedim benim bilmedigim gizli bir ayarlarimi var diye !!! neyse bu program asla ve asla bir rotus programi olamaz olsa olsa degisik efekler icin kullanilabilir mesela soft efekt !!! veya asiri contrast efektleri falan !!

#ersin ' tarafyndan 17.10.2005 20:07:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2005, 20:05 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

ersin yanılıyosun bence cok hos rotus yapıyor tabi butun fotograflarda aynı sonucu alamıyosun.

Tarih: 17 Ekim 2005, 20:41 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)

merhaba arkadaşlar rötuş için çok küçük bir plug-in var ben askerdeyken yani yaklaış 2 yıl önce bu siteden indirdim ve açıkçası çok profesyonel yamalrın bile bu eklenti karşısında başarızı kaldığını gördüm. doya eklem işini anlatısanız yardımcı olayım. yada mailim [email protected] yardımcı olabilrim mail atan arkadaşlara. saygılar deneyin çok memnun kalcaksınız

Tarih: 18 Ekim 2005, 00:22 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

piyasada dolasan belli basli sozde rotus plug-inleriyle yapilan denemeler sizce hangisi dha basarili ??

Tarih: 18 Ekim 2005, 03:17 - İp: yok
nmesut
nmesut (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

HOCAM YAZ. SOLDAN SAĞA 0-0-0-10-(-47)-(-52)-(-94)-20-20
BU ORANLARI VERDİĞİN ZAMAN MÜKKEMMEL SONUÇ ALACAKSIN
HOŞÇAKAL

Tarih: 18 Ekim 2005, 18:16 - İp: yok