z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

Kayıp Konu

arkadaşlar 04 haziran akşamı daha önce verdiğim (fotoğrafçıların baştacı)bir konuda yardımcı olmak için pacth dosyasını verdiğim bir konu açtım.hatta bu açtığım konuda qawsed ve sanırım bisküvi rumuzlu iki arkadaş cevap yazmışlardı hatta bende internet bağlantılarından kaynaklanan bir yavaşlama olduğundan dolayı linki düzenledim ve iki ade link daha verdim ve konuyu kapattım ama aradan biriki saat geçtikten sonra açtığım konuyu göremedim ve şaşırdım kontrol panelimden bakıyorum açtığım konu sayısı 68 sitede açtığım sayfalardaki konuların altında ise açtığı konu sayısı 69 diyor bu nasıl oluyor anlamadım bir fikri olan varmı arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim nerede hata yaptım acaba yoksa site yönetiminin bir oyunumu acaba sanmıyorum ama peki nerede bu konu

Tarih: 5 Haziran 2007, 10:17 - İp: 88.***.**0.106
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

bu konuyu açtıktan sonra açılan konu sayısı her iki taraftada eşitlendi hala anlıyamadım acaba dün bağlantı hızı çok zayıftı ondan kaynaklanabilirmi acaba

Tarih: 5 Haziran 2007, 10:20 - İp: 88.***.**0.106
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Selam abi benim öyle en azından 10 konum otomatik silindi
sebebini araştırdım ve şu neticeyi aldım.

Bilindiği gibi site resmi bir site oldudugundan site de verilen her serial her patch dosyalı formlar siteyi maddi tazminat ödeme yükümlülüğünde bulundugun da bu tür formlar siliniyor ( tespit edildiğinde )...

Banada mantıklı geldi ama bazende site yönetimini eleştirilerde de bazı konularımın silindiğine de şahit oldum..

Ne bileyim işte oluyo böyle şeyler.....

Dikkat edersen ben vereceğim program isimlerinin arasına muhakkak ( z---y---a----z----g----a----n--) gibi çizgiler koyuyorum amaç firma arama yaptıgı zaman programını bulamaması ve siteye yükümlülük gelmemesi....

Umarım diğer arkadaşlarda bilgi sahibi olmuştur...

Tarih: 5 Haziran 2007, 10:32 - İp: 88.***.**6.99
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

benimde bu sekilde 1 konum gitti ama site yonetimi bize konunun nicin silindigi hakkinda bi bilgi mesaji gonderebilir bu sitenin yoneticileri nerde

Tarih: 6 Haziran 2007, 00:22 - İp: 195.***.**9.165
  • 1