fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kaydetme Photoshop

bilgisayarımız kullandıkca yavaşlıyor veya çöküyor SORUN hazırladığımız action lar ve kısa yollar bilgisayarım çöktüğünde sürekli yaşadığımız bişey nasıl yedekliceğiz bilen varmı.PLUNG İNG LERİ KOPYALAYIM SONRA YENİ KURDUĞUM Photoshopun içine atıyorum ama çalışmıyor ve saatlerce action için uğraşıyosunuz.

Tarih: 22 Mart 2006, 23:17 - İp: yok
software
software (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ARKADASIM

EN BASIT YOLU NORTON GHOUST DIYE BIR PROGRAM VAR ONU AL VE BILGISAYARA KUR. KURDUKTAN SONRA BILGISAYARININ TAMAMINI YEDEKLERSIN. ISTEDIGIN ZAMANDA GERI YÜKLERSIN.

AMA DIYELIMKI WINDOWS SISTEMI SAGLAM AMA SADECE PHOTOSHOP YADA BENZERI PROGRAMLARDA SORUN OLUYORSA O ZAMAN DONATILARIN ALTINDA SYSTEM DENEN KLASÖRE GIR ORDA YEDEKLEME PROGRAMI VAR ONUNLA YEDEKLE YAP.

ODAMI OLMADI YINE AYNI KLASÖRDE YEDEKLEME VE GERI YÜKLEME ASISTANI DIYE BIR SEY VAR TAM TÜRKCESINI BILMIYORUM, CÜNKÜ BEN ALMANCA SITEM KULLANIYORUM.
ORADAN YEDEKLEME YAPILIR VE DILEDIGIN ZAMAN DA YINE ORAYA GIDIP ISTEDIGIN TARIHIN YEDEKLEMESINI GERI GERI YÜKLIYEBILIRSIN.

SELAMLAR

Tarih: 23 Mart 2006, 01:32 - İp: 84.***.**2.36
berk59
berk59 (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

değerli meslektaşım msn adresin varsa ben sana kaydedilmiş vaziyette gönderirim msn adresim [email protected]

Tarih: 23 Mart 2006, 07:58 - İp: 81.***.**1.207
stcolor
stcolor (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba fotoser action menüsünde en sağda bir ok var alt menülere ulaşmak için burdan "save action" ile kaydedebilirsin actionlarını daha sonra kullanmak istediğinde gene aynı yerden load action ile tekrar yüklersin actionlarını kolay gelsin

Tarih: 23 Mart 2006, 10:17 - İp: 85.***.**1.212
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

evet en kolayı stcolor arkadasımızın dedigi gibi..

Tarih: 23 Mart 2006, 12:45 - İp: 81.***.**2.249
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

tşk ederim arkadaşlar

Tarih: 23 Mart 2006, 22:07 - İp: 85.***.**0.85
  • 1