deremerdog
deremerdog (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Herşeyden Önce Saygı

MERHABALAR BENİM SON ZAMANLARDA ÇOK RAHATSIZ OLDUĞUM BİR DURUM VAR... İNSANLAR BİLGİLERİNİ PAYLAŞSINLAR DİYE FORUM SAYFASI AÇTINIZ İNANAIN MÜKEMMEL BİR SİTE AMA SEVİYESİZ VE ARGO OLAN BİRSÜRÜ ELEŞTRİLER VAR. BUNA SİTE ADMİN'İ NASIL İZİN VERİYOR ANLAMADIM AMA İNANINKİ SON İKİ GÜNDÜR İÇİMDEN FORUM SAYFASINA GİRMEK HİÇ GELMEDİ. ÇÜNKÜ ARGO ELEŞTRİLER ÇOK OLMAYA BAŞLADI VE BEN BİR BAYAN OLARAK İNANIN ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM BU KONUDA BANA DESTEK VERENLER ÇÖZÜM YOLLARINIZI BEKLİYORUM......

Tarih: 16 Kasım 2005, 23:24 - İp: yok
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Bu serzenişi bu başlık altına yazarsan pek cevap gelmez

Tarih: 16 Kasım 2005, 23:32 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

çözüm yolu: fdiker'e özelden mesaj at o arkadaşı önce uyarsın sonrada üyelikten atsın.

Tarih: 17 Kasım 2005, 00:00 - İp: yok
deremerdog
deremerdog (üye)

FDİKER'E MESAJ AT DEMİŞSİNİZ EĞERKİ SİZ SİTE ADMİNİ İSENİZ BANA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM BÖYLE SEVİYESİZLİĞİ SİZİN GÖRMENİZ LAZIM VE BİZ SÖYLEMEDEN UYARMANIZ LAZIM SİZDEN BU KONUYA İLGİ GÖTERMENİZİ VE BİR ÇÖZÜM BULMANIZI İSTİYORUM .....İYİ ÇALIŞMALR.....

Tarih: 17 Kasım 2005, 11:44 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Ben site sahibiyim ama her konuyu okuyamıyorum, sitede başkada yönetici konumunda kimse yok bu konu aslında öneri ve görüşlerde işleniyor arasıra ancak photoshop bölümündeki arkadaşların büyük çoğunluğu sadece burada diğer konulara pek fazla bakmıyorlar.

Zaman zaman sitede mükerrer kayıtlı arkadaşlar oluyor biriyle bilgi alış-verişi yapıyor diğeriyle hakaret bunlarıda zaman zaman deşifre edeceğimi açıklamıştım.

bu bölümde 1-2 arkadaşı uyardım devam edilirse tüm konularla birlikte üyeliklerini sileceğimi bidiririm.

Saygılarımla

Tarih: 17 Kasım 2005, 12:58 - İp: yok
deremerdog
deremerdog (üye)

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İSİM VERMİCEM SİZ İNCELEDİKÇE GÖRECEKSİNİZ ZATEN TERBİYESİZLİKLERİ İNŞALLAH BİRDAHADA BÖYLE DENSİZLİK YAPAN KİMSE ÇIKMAZ

Tarih: 17 Kasım 2005, 13:17 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

fdiker o halde diğer forumlarda oldugu gibi her bolume bir veya bir kac tane sorumlu kişi ataybilirsin bu iş için gonullu olacak kişiler vardır.

Tarih: 17 Kasım 2005, 13:34 - İp: yok
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

ben açıkçası öyle argoya falan rastlamadım.
Öyle şeyler oluyorsa sorumluyu uyarırsın.
Sanırım bu konunun açılma yeride yanlış

Tarih: 17 Kasım 2005, 13:43 - İp: yok
foto beypa
foto beypa (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

hakl1s1n1z

Tarih: 23 Mart 2006, 19:14 - İp: 85.***.**9.157
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

fdiker dadayı arar olduk o yetişyodu genede ne dersinbence biraz sorumlu kişileri artırmalımısın ne dersin?

Tarih: 23 Mart 2006, 22:21 - İp: 85.***.**0.85
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

"Sorumlu kişileri artırmalısın" çok yanlış bir cümle....

herkes kendi sorumluluğunu taşır...

kişilere yönelik başlıklar atmamayı, buradaki arkadaşlara öğretmek gerekir....

Tarih: 24 Mart 2006, 09:09 - İp: 85.***.**0.16
  • 1