drencus
drencus (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Gonüllü Photoshop Çu?

merhaba dostlar kpt a ya gosterdıgınız yogun ılgıden dolayı işte size 2. şans istanbul kartalda ki stüdyomda bana photoshopun ıncelıklerini ve kpt6 yı gostercek kendıne guvenen arkadaşlar....bana yardım etmek isteyen var mı?mail [email protected] yada msn

Tarih: 16 Aralık 2004, 15:16 - İp: yok
andolini
andolini (üye)
İstanbul / Meraklı

selam dostum. ben photoshop konusunda iyiyim. bi sorun olursa burdan yanıtlarım. ama gönüllü olarak kartal a gelmemi bekleme. çünkü üsküdar da oturuyorum. ben photoshop öğrenmek istediğimde kursa 700 milyon para vermiştim. bu işler kolay öğrenilmiyor. ama dediğim gibi bana burdan sorular sorabilirsin

Tarih: 17 Aralık 2004, 09:24 - İp: yok
drencus
drencus (üye)

nasıl yapabılırız pekı...bu işin boyle mail üzerinden cozulcegını zannet mıyorum...aslına bakrsan bılıyorum bıraz ama ınce detaylar var müsait oldugun zamanlar varsa seni alabılirim....cok da degıl zaten bı kac seferde sorunu cozebılırız zannediyorum...seni zorlamak ta istemem zamanın olmayabilir.sagolasın

Tarih: 17 Aralık 2004, 12:39 - İp: yok
ohara
ohara (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

sayın drencus, belli bir karşılığı olmadan kimsenin kartal'a kadar gelip size photoshop öğreteceğini sanmıyorum. belli bir anlaşma yaparak bir karşılık sunarsanız eminim size photoshop öğretecek birileri çıkacaktır. mesela belli bir miktarda ücretsiz fotoğraf baskısı önerebilirsiniz.

Tarih: 17 Aralık 2004, 22:22 - İp: yok
grafiker
grafiker (üye)
İstanbul / Meraklı

slm photoshop la ilgili bana da bir şeyler sorabilirsin ben grafikerim ve aynı zamanda fotoğraflar la ilgileniyorum ben suadiyede oturuyorum istersen gelerek te yardım ederim sana slm

Tarih: 28 Aralık 2004, 20:45 - İp: yok
ozhanaydin
ozhanaydin (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

mrb. işyerinin ismi nedir geçerken bi ara uğrarım

Tarih: 3 Ocak 2005, 10:33 - İp: yok
drencus
drencus (üye)

ozhan aydın msn varsa [email protected]

Tarih: 3 Ocak 2005, 11:16 - İp: yok
ozhanaydin
ozhanaydin (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

[email protected]
bi mail atarsan sevinirim..elimden geldiğince yardımcı olurum

Tarih: 4 Ocak 2005, 13:06 - İp: yok
ilkerr
ilkerr (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm yadıma ihtiyacın olursa msn de online olduğum sürece yardım edebilirim ankarada olduğum için bu yolla yardım etme şansım olabilir. Photoshop u öğrenirken hehangi bir ücret vermedim öğretirkende bir lira almıyorum...

Tarih: 18 Ocak 2005, 17:58 - İp: yok
albatross
albatross (üye)
Adana / Doğa Fotoğrafçısı

neden güvenmeyelimki kendimize sanki sonunda photoshop u kafamıza mı atcaksınki )

Tarih: 25 Ocak 2005, 05:32 - İp: yok
oscar_art
oscar_art (üye)
İstanbul / Amatör

selam Biraz gec oldu ama yeni üye oldum .ben kartallıyım mail adresimi vereyim görüselim:[email protected]

Tarih: 27 Ocak 2005, 16:01 - İp: yok
  • 1