t.y.
t.y. (üye)
Samsun / Meraklı

Fotomontaj Resimler

Merhaba photo shop 7.0 kullanıyorum fotomontaj resimleri tesit edilebilirmi yardımcı olursanız sevinirim.

Tarih: 25 Haziran 2007, 12:41 - İp: 81.***.**6.113
alpalp
alpalp (üye)
Eskişehir / Meraklı

al sana montaj örnekleri montajlanmış ve montajlanmamış halleri ..... belli oluyormu yada montajlı resim olup olmadığı belli olurmu sorusuna gelince bunlar belli hemde çok fazla belli ...... bence ne kadar iyi yaparsan yap belli olur ama şu bir gerçek insanlar inanmak istediklerine inanırlar .... gördüklerine inanırlar pekçoğu böğle oturup düşünmeden araştırmadan yargısız sualsiz inanlar o kadar çok ki...

Tarih: 27 Haziran 2007, 00:01 - İp: 194.***.**7.142
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ÖnceLikLe Teşhis EdiLir..! Ama Renk Ve TonLama BiLgin Ve Smetrin Yeterince İyiyse Teşhis EdiLemiyecek ŞekiLde ayarLayabiLirsin.. Şunu SöyLeyim Herkez Bakar Ama Herkez Göremez..

Tarih: 27 Haziran 2007, 00:07 - İp: 88.***.**9.21
t.y.
t.y. (üye)
Samsun / Meraklı

anladığım kadarıyla böyle bir program yok tecrübe gerekli yorumlarınızdan doalyı teşekkür ederim

Tarih: 28 Haziran 2007, 00:45 - İp: 81.***.**3.200
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

valla ben bi bu siteyi takip ediyorum burda yapılan yada önceden yapılmış montajların hepsi belliydi.dedikleri gibi renginden,açısından,duruşundan,büyüklüğünden,kalitesinden belli olur.

ha çokkk profesyonel birileri olur gece gündüz bu işlerle uğraşanlardan birisi yaparsa belki anlamazsın ama ben öyle çok profesyonel birisinin yaptığı montajı hiç görmedim.

ama burda yapılanlarda baya bi iş görmeye yeterli

Tarih: 28 Haziran 2007, 00:52 - İp: 81.***.**8.238
caglarcan
caglarcan (üye)
İstanbul / Amatör

yha dowland nerde deli oldm

Tarih: 13 Temmuz 2007, 03:46 - İp: 88.***.**2.210
  • 1