zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılık Üniversitesi

merhaba arkadaşlar ; bu konuyu açmamdaki amaç sizlerden fikir almak ben öss ye hazırlanıyorum.ve de ileride fotoğrafçı olmayı düşünüyorum ya da ona bağlı olarak ürün çekimi reklamcılık türü şeyler ile ilgili meslek sahibi olmak istiyorum. acaba bu tür mesleklerin üniversitesi var mı ? varsa nerede ? bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.şimdiden herkese teşekkürler.lütfen bu mesajı gereksiz görmeyin eğer bir bilginiz varsa üniveriste hakkında forma lütfen yazın.sizin belki 1 dakikanızı almış olabilirim ama bir insanın gelecekteki mesleğini belirlemek adına çok faydalı olacağından eminim lütfen cevap yazın teşekkürler...

Tarih: 13 Mart 2005, 18:36 - İp: yok
emotions
emotions (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Mimar Sinan Üni. Güzel San.Fak.Fotoğrafçılık Bl. ile bilgi edin bence.

Tarih: 15 Mart 2005, 22:13 - İp: yok
ercii
ercii (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Dokuz Eylül güzel sanatlar fakülteside çok iyi ama zor sınavları var.başarılar.

Tarih: 25 Mart 2005, 14:56 - İp: yok
asistan
asistan (üye)
Bursa / Profesyonel Fotoğrafçı

Hafızanı zorla bu konuyla ilgili bilgi alabileceğın başka yerlerde vardır eminim Şafak kardeş

Tarih: 27 Mart 2005, 14:26 - İp: yok
atesh
atesh (üye)
Adana / Amatör

selam arkadaşım
kendine güzel bir meslek seçmişsin fakat bunun için öss yi kazanıpta fotoğrafçılığa gitmene gerek yok ben senin dediğini amatörce yapıyorum zamanım olsa çok para var ben şu an endüstri müh öğrencisiyim yinede iyi sayılabilecek kadar reklamcılık ile fotoğrafçılığı biliyorum. çünki fotoğrafa merakım var. Ayrıca diğer bilgisayar bilgimden dolayı avantajım var.

bence kendini üniversiteli fotoğrafçılığa şartlamamalısın. Çünki fotoğrafçılık üniv. eğitimi verilecek kapsamlı değil

sen farklı bir bölüm kazan benim gibi ikinci bir meslek olarak da yürütebilirsin
sadece bir öneri dikkate almak zorunda değilsin.

Tarih: 18 Nisan 2005, 12:05 - İp: yok
  • 1