safircolor
safircolor (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fon Aramayın Fon Yapın...

İlk zamnlarda bende fon arıyordum milletten. Rica minnet az cok veriyorlardı. Tabi gözden cıkardıklarını veriyorlardı. Ya da cd başı 20 ytl verip satın alıyordum.
Ama artık kendim hazırlıyorum. Tam bir hafta neti alt üst ettim wallpaper sitelerini. Gördümkli bize satılan fonların coğunluğu netten indirilip bazıları olduğu gibi bazılarında ufak düzeltmelerle bize satılmış.
Bende olan resimleri indirdim. Bir kaç photoshop ve pluginleri sayesinde istediğim fonları yapabiliyorum.
Arkadaslar sizde biraz uğrasırsanız istediğiniz fonları kendiniz yapabilirsiniz.
yaptıklarımdan örnekler...
örnek-1
örnek-2
örnek-3
örnek-4
örnek-5

Tarih: 10 Mayıs 2005, 09:53 - İp: yok
h.asena
h.asena (üye)
Trabzon / Stüdyo Fotoğrafçısı

fon yapimi icin dreamsuite'yi öneririm. biraz zaman alan bir is ama zevkli

Tarih: 10 Mayıs 2005, 13:44 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Evet arkadasım sana kesinlikle katılıyorum.zaten arkadaşlar photoshopu tanıdıkça bu fon arama işinden vazgeçeceklerdir.

Tarih: 11 Ağustos 2005, 21:31 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

selamlar .... bu gelin ve damat studyo ici cekimlerinde neden hic alakasi olmayan fonlar kullaniliyor bir anlam veremiyorum yani ne bileyim bulutlar arasindan ucusmalar efendim yok arkadan nehirler denizler saraylar koskler yani bu insanlar buralarda hic bulunmamislar ve buralarla ilgili hic bir anilari yok neden daha sade ve gercekci arka fonlar kullanilmiyorki yani demek istedigim bu fotograf isi o ani yansitan bir sey degilmi adamlar dugunden sonra fotograflara baktigi zaman ulen biz ne zaman falan koskte veya sarayda bulunmustuk diye merak etmesinlemi ))

Tarih: 11 Ağustos 2005, 22:03 - İp: yok
wulpix
wulpix (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm arkadaşım bende nehirli şelaleli bulutlu fotoğraflar yapıyorum nedeni sadece talep ama kesinlikle sana katılıyorum doğallık kadar ne güzel olabilirkii hoşçakal sevgiyle kal....

Tarih: 11 Ağustos 2005, 23:31 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

hakılısın kardeşim bende daha önce aynı konuya deginmiştim maalasef photoshop sadece dekupe ve rotus ve bu takım işler için kullanılıyor genelde.Biraz ugrasınca ortaya guzel şeyler cıkıyor

Tarih: 12 Ağustos 2005, 00:23 - İp: yok
gülenfoto
gülenfoto (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Merhaba Haklısın ama bilmeyenler mecbur fon armak zorunda sen bilmeyenlere yardımcı olabilirsen belki aramak zorunda kalmaz *** [email protected]***

Tarih: 17 Kasım 2005, 10:26 - İp: yok
  • 1