queen
queen (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Extensis Mask Pro 2. 0

extensis mask pro 2.0 plug-in ini kullananlardan yorum ve kullanım hakkında bilgi alabilirmiyim. [email protected]
teşekkürler

Tarih: 22 Kasım 2004, 13:32 - İp: yok
creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

corele göre daha basit diyebilirim kesmesini istedigin renkleri ve kesmemesini istedigin renkleri seciyosun okadar sonra sihirli fircayla silermiş gibi siliyosun yanlız dikkat etmen gereken tutupta saç rengini seeçip bide ten rengini secersen okadar kaliteli kesmez tavsiyem parça parça kesmen yani sacın bi bolumunun reneklerini al sonra oraya en yakın silmesini istedigin renkleri seç o bolgeyle işin bitince yeni bi silme işlemi daha oluştur aynı işlemi oralara uygula tabi sadece bu yetmeyebiliyor mask pronun tools u tek değildir birçok alternatifide var mesela blur işlemi kalem işlemi sihirli çubuk falan filan yani phoroshopa cok benzediği için zorlanmazsın yorum olarakta knock out a göre kıyaslarsak ondan 10 kat daha iyi derim cunki o saç ve elbise birleşim nokralarında sapıtıyor tek iyi yapabildiği siyah fondan daha iyi netice alabilmek

Tarih: 22 Kasım 2004, 22:01 - İp: yok
queen
queen (üye)

nasıl edinebilirim bu plug-in i?
[email protected]

Tarih: 23 Kasım 2004, 14:52 - İp: yok
creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

www.extensis.com
burdan indir
www.xxxxxx.com sitelerde serialleri mevcut

Tarih: 24 Kasım 2004, 23:15 - İp: yok
fotomurat
fotomurat (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

corel knockout a göre çok basit bir prog. Ben Corel KnockOut kullanıyorum mükemmel sonuçlar alıyorum.Tavsiye ederim.Basit ve Mükemmel sonuç

Tarih: 6 Ekim 2005, 18:39 - İp: yok
kayazaki
kayazaki (üye)

Extensis Mask Pro2 kulland1m uzun zaman.Sonuçlar çok iyi.Simdi 3,0 kullan1yorum.islemleri yapt1ktan sonra layeri kilitleyip stampla kenarlardan bi gecerseniz çok daha iyi oluyor.

Tarih: 7 Ekim 2005, 13:50 - İp: yok
  • 1