blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

Eski Fotograf

Elimde cok eski baya lekeli bir fotograf var. Ben PS ci degilim. PS ile ugrasanlar eski fotograf yenilemesi yapanlar iste size firsat.Bu fotografi temizleyinde elimde temiz bir foto bulunsun.Foto büyüklügü 1.0 MB dir.2560x1920 pixel.Yardim etmek isteyenler maillerini Mesaj servisinden birakirsa gönderirim.Sadece yardim etmek isteyenler maillerini biraksin. Bu fotografin herhangi bir sekilde internet sitelerinde yayinlanmamasi rica olunur.Kisisel bir fotograftir..Tamirattan sonraki file boyutu önemli degildir.Yardim etmek isteyenlere simdiden tesekkürler
Fotograflari buradan indirebilir calisabilir ve oradaki E-Maile gönderebilirsiniz.
http://mitglied.lycos.de/berlinli717/

#blnf717' tarafından 20.10.2004 14:45:36 tarihinde düzenlendi.

#blnf717' tarafından 21.10.2004 00:20:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Ekim 2004, 09:36 - İp: yok
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

film ortaminda fotograf cekip karanlik odadan anlamayan fotograf sanatcisi var midir merak ederim... Ara Guler karanlik oda bilmiyor mudur sizce?. Fotograflarini baskalari banyo ediyor ve o da yaninda mi duruyordur? hic sanmam.

dijital ortamda fotograf ceken insanlar icin karanlik oda Photoshop benzeri goruntu isleme programlaridir. "ben dijital makinayla fotografi cekerim, sonra bilgisayara indirir bakarim" diyen insan 35 mm makinayla fotografi cekip sonra tab ettirmeye laboratuvara veren insanla aynidir.. yani fotografciligin yarisini yapar, en az fotografi cekmek kadar zevkli ve eglenceli olan "fotografi isleme" kismini yapmaz.

herkese tavsiye edilir.

Tarih: 1 Kasım 2004, 15:40 - İp: yok
berkoo
berkoo (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

analog sana katılıyorum bu bir paylaşım formu fotoshopu bilmeyen burda anlatılanları ne kadar anladım desede uygulaması çok zor olur bence önce temel alt yapıyı öğrenmeli daha sonra bu formda paylaşım yapılmalı işte sırf bu yüzden sorulan çoğu sorulara cevap yazmıyorum yok adam fon takası yapmak istiyor yok birşeyler öğrenmek isteyenlere farklı tepkiler veriliyor bence bunlar yapılmamalı iyi günler

Tarih: 30 Aralık 2004, 14:32 - İp: yok
erdil
erdil (üye)
Çanakkale / Meraklı

slm lar arkadaşım biraz geç farkettim ama fotoyu bana gönderebilirsin ilgilenceğime emin ol.

[email protected]

Tarih: 3 Ocak 2005, 00:58 - İp: yok
ozhanaydin
ozhanaydin (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

mrb bahsi geçen resmi bi gönder istersen bi bakalım yardımcı olabilirsem bişiler yaparı[email protected]

Tarih: 3 Ocak 2005, 10:20 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

Sevgili Özhanaydin öncelikle yardimin icin simdiden Tesekkür Ederim. Fotograflar Orjinal boyutlarinda buradaki adreste.
http://mitglied.lycos.de/berlinli717/
Yeni Yilin Kutlu Olsun

Tarih: 3 Ocak 2005, 11:12 - İp: yok
elvina
elvina (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Konu cok önceden acilmis
Ama bende bu konuda yardimci olabilirim

Tarih: 13 Ekim 2006, 13:44 - İp: 80.***.**4.36
tarkan0009
tarkan0009 (üye)
Ankara / Firma

varmı elinde eski fotolar gönder yapimmm...

Tarih: 30 Temmuz 2012, 00:28 - İp: 95.***.**2.170
fototekinbodrm
fototekinbodrm (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

sn.blnf717,
bir fotoğrafçıya gidip yaptırman en doğru çözüm yoludur. fotoğrafın önemli değilse konuyu kapatırsın biter. hoşçakal.

Tarih: 13 Ağustos 2012, 19:32 - İp: 88.***.**6.138