steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Eski Arkadaşlara Ricam

Burda eskisi gibi bulaşalım.bilgilerimizi paylaşalım.bence en bilgi alıp vereceğim yalnızca bu site var.burda çok güzel dostluk ve arkadaşlık var.gelin burda tekrardan buluşalım.benim bu siteden kesinlikle hiç menfatim yok.site yöneticileri beni tanımaz bile..ama ben burda çok güzel bilgiler ve çok güzel arkadaşlıklar,edindim.öğrendiğim tüm bilgileri burdaki üstadlardan aldım.eski arkadaşlara lütfen diyerek tekrar bu sitede insanlara bilgili olalım...

Tarih: 18 Temmuz 2008, 19:45 - İp: 85.***.**3.145
kosardijit
kosardijit (üye)
Kocaeli / Amatör

eski dostlar eski dostlar
benım ılk fotograf uzerıne foruma katıldıgım sıteydı hergun gırıyorum bırcok sey ogrendım bırcok ıyı ınsan tanıdım ne olduysa bır kac kendını bılmezın elestırı degılde hakaretlerı yuzunden kopmalar yasandı tadı tuzu kactı
ınsallah tekrar eskı gunlere donerız

Tarih: 24 Temmuz 2008, 21:44 - İp: 85.***.**5.126
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

kosardijit selam üstadım.senin bilgilerinden uzak kaldık.seni aramızda gördüğüme sevindim.

Tarih: 24 Temmuz 2008, 22:07 - İp: 85.***.**8.92
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

selam arkadaşlar

Tarih: 25 Temmuz 2008, 19:35 - İp: 78.***.**9.244
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

z_yazgan eski dostlardan sanada selam.senini gibi bilgilerinden faydalanacağımız yegane üstadlarıda bekliyoruz.sizler var oldukça bu siteye giren bilgi almak isteyen tüm arkadaşlar sizlerden kesinlikle faydalanacak.. senden gerçi bu siteye uğrayanlar kesinlikle faydalanıyor.seni burda gördükçe inan çok ama çok gururlanıyorum.var olun sizler......

Tarih: 25 Temmuz 2008, 21:31 - İp: 85.***.**7.174
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

sevgili arkadaşlarım içimden geldi bişi sölicem
ben malumdurki bir çok insan gibi net'te üye olduğum bir kaç forum sitesi var goglede arayın bulursunuz ama malesef bu bir sitede sorun oldu ve bana net fotoya girip yorum yapıyosunuz diye sorulduverdiğim cevap
"ne net fotoğraf nede bir başkası benim babamın sitesi değil istediğim yere girerim"
ayrıca bazı arkadaşlarında başka sitelere girdikleri için engellendiğini öğrendim ne kadar ayıp paylaşımda bulunuluyor evet ama yapılan paylaşımların %100 e yakını ordan burdan alınan çalışmalar yada dağıtılan fonlar
ne yani ben şimdi Türk forum sitelerinde üye olduğum için sorun oluyoda yabancı forum sitelerinden fon çalıp eklediğim demi sorun olmuyor
sorarım arkadaşlar size sizce başka yerlere üyelik sorunmu sizce
işte burdanda yazıyorum ben başka sitelerede üyeyim eğer sorunsa söleyin birde sitede neden hep modlar dolaşıyor başka üye yokmu onlar nerede haaaaaaa demekki onlar fonları alıp kaçmakla meşgul
fon dağıtmakla site paylaşımda bulundum sanılmasın yada sitedeki bayanlara asılmaklada site devam eder diye düşünülmesin
neyse arkadaşlar bunlar benim içerimdeki düşüncelerimden sadece bir ufacık bölümü hadi benide engelleyinde görelim bakalım
Not:bu sözlerimin netfoto ile hiç bir alakası yoktur diyeceksinizki bu sözlerinizi neden orada yazmıyorsunuz elbette orada da yazacağım ama zamanı var

Tarih: 25 Temmuz 2008, 23:58 - İp: 78.***.**9.244
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Hiçbir şey anlamadım...

Tarih: 26 Temmuz 2008, 02:54 - İp: 78.***.**5.66
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

vay be!

Tarih: 26 Temmuz 2008, 09:37 - İp: 88.***.**4.16