photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Emin Akçaya Teşekkür

gurbetçi arkadaşımız emin akçaya paylaşımından ve katkılarından dolayı teşekkür ederim...gerçekten değerli bir arkadaşımız..çok faydası oldu....ben birşeyin farkına vardım bu sitede..hatta iptal diye yazdığım bir konum var..neden???bir teşekkürü bile çok gören arkadaşlarımız var...ben isterim ki hergün bir şey paylaşiim..ama nafile ...iptal ettim bir dosyayı..özelden atarım demessem burada 3 veya 5 yorum oluyor...indirmediğim bir şeye bile teşekkür ediyorum...böyle giderse bu siteden ayrılırım..yaa düşünün...takıldığınız bir konu olur...sorun sonuna kadar yardımcı olurum arkadaşlar...18 senelik bir fotoğrafçıyım..ama kaptım kaçtım olan kimseye de yardım etmem...benden bu kadar..kimse darılmasın arkadaşlar...iyi olan daima kazanır...... herkese saygılar ve sevgiler

Tarih: 26 Mart 2007, 22:06 - İp: 88.***.**4.214
haberok
haberok (üye)
Kocaeli / Meraklı

Ben yeni buldum bu siteyi ve ilk gördüğümde böylesine paylaşımlarda bulunulmasına şaşırdım açıkçası..Bilgilerini esirgemeyen herkese bende çok teşekkür ederim..

Tarih: 26 Mart 2007, 22:15 - İp: 85.***.**6.82
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

emin abi ALLAH razi olsun cok tesekkurler

Tarih: 26 Mart 2007, 23:21 - İp: 195.***.**0.88
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

Emin arkadaşımız çoktan bu hakketti

[/IMG]

Tarih: 27 Mart 2007, 00:06 - İp: 88.***.**9.65
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

selam photoibo
ben size tesekkür ederim ben bir katkida bulunmadim sadece biraz arastirmaciyim yani isyerimde bos zamanlarimda interneti biraz kurcaliyorum su an kore dili cözmeye calisiyorum cincve yada japon dili kullanan varmi aranizda
neyse saka bir yana hepinize tesekkür ederim burada bulunan paylasim yapan herkeser cok tesekkür ederim ben ögrendigim veya kullandigim ve bu yaptigim islerden parami kazaniyorum ha bu bilgileri mezarami götürmek gerekiyor degil tabiki paylasmak önemli olan kefenin cebi yok bugün variz yarin yokuz ben saatine 30 euro veriyorum kurs basi 15 senedir bu isin icindeyim ama hala hic bir sey bilmiyormusum ögrendiklerimi buraya aktarmak istedim
ha senin o konuna gelince ben öneriler kösesine yazmistim
ama site yönetiminle ilgili bir olay
yani üye olmayan esasinda bu gibi paylasimlardan mahrum kalmasi lazim yada bak galeri bölümünde fotograf hakkinda bri sey yazmak istzersen önüne su uyari geliyor sitede 2 fotografiniz olmadan yorum yapamazsiniz diye burayada ayni uygulama gelse güzel olur yani iki paylasim bulunmayan üye bu bilgilere ulasamaz diye
isteyen tesekkür etsin isteyen etmesin zoraki tesekkür edecegine hic etmesin yada üye olmayan konulari rahatlikla görüp indirebiliyorlar olsun sen moralini bozma böyle insanlar hic etmesin ne olur bosver maksat spor olsun

bana göstermis oldugunuz bu duyarliliktan ötürü hepinize tesekkür ederim
saygilarimla

Tarih: 27 Mart 2007, 00:19 - İp: 62.***.**2.73
photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ya emin abi zoruma giden ...hatta sanatsever bile bir kaç konu açmış kimse yorum yapmamış... 0 duruyor bana lazım olmadığı halde 0 kalmasın bari bi teşekkür yaziim dedim...ama gelgelelim 300 kişi bakmışşşş olaya...ya bi tanesi çıkmaz mı??????bu sitede en fazla 30 kişi var görevini yapan... 300 kişiden en azından % 10 u olmaz mı yaa...ne diye varız biz burada ??tabii ki mezara götürecek halim yokk harddiski..eee miras da bırakmiicağıma göre...bu insanlara var bu iş... hatta dvd yapayım diyordum..herkeze dağıtayım ama....hakketmeyenler de çok..ben bu fotoğrafçılık işinde yıllardır çalışıyorum..5 kişiye ekmek veriyorum...tabii ki spor olsun diye bu sitedeyiz...ama ii arkadaş da bu siteden süzmek zordur..isteriz ki herkez paylaşımcı olsun...ya bir şey vermesine de gerek yok..amma madem ki aldın işini de gördü..bari bir tuş yaaa güz kırp...bu kadar mı aciz insanlarız bizzzz....herkeze saygılar

Tarih: 27 Mart 2007, 02:03 - İp: 88.***.**4.214
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Önce eminakca ya ve diğer paylaşımcı arkadaşlara teşekkür ederim.
MAlesef üye bil eolmadan bu siteden geçinen kişiler çok. Çok lazım olursa, yani aradığı bir programı alabilmek için üye olması gerekiyorsa, o zaman üye oluyor. Dikkat edin her paylaşımda yeni üye olup banada diyenler var.

neyse, bir günonlarda tecrübelerini braya yansıtacaktır.

Tarih: 27 Mart 2007, 02:12 - İp: 85.***.**4.132
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

photoibo72 SENİN sıkıntın bizim sıkıntımıs yani elden gelen bişey yok bunu bir tek yolu var site yönetimini ilgilendiryor burayla ilgilenseler bir iki günde çözer bir yoluna koyarlar diğer bölümlerle ilgileniyorlar photoshop üvey evlat muamelesi görüyor üç beş günlük adamların sesi kesilecek ama bakıyorumki önüne gelen girip cıkıyor pess walla yaw bende kızdım paylaşımın saklanmadığı şu siteden
emek verenlerinde değeri bilinsin artık.

Tarih: 27 Mart 2007, 02:16 - İp: 88.***.**9.65
hakahan
hakahan (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sevgili Eminakca'ya ve diger paylasimci arkadaslara ben de tesekkür eder saygilarimi sunarim,massallah hic bos durmuyo,hep bizler icin yeni birseyler bulup paylasmak faaliyetinde.
Yalniz bu board'a üye olmadan paylasimlari alip kullanabilen arkadaslar malesef var.Evet hal böyle oldugu sürece sanirim birsey degismeyecek ki su an baska bir boardda temur 21 arkadasimizin baslattigi calismanin aynisi(Buradaki-Tikla ) baska bir boardda ve ayni sekilde makyaj calismasi altinda sunuma gecmis durumda.Yani birileri buradaki paylasimlari,belki üye olarak belki olmayarak diger boardlara tasiyo.Olabilir,ama bu,bir tesekkür etmeden olursa bence burda hata yapiliyo.Nerde emege saygi diye soruyorum kendime.
Ben bugune kadar bizden emegini ve destegini esirgemeyen bütün arkadaslarima (ki onlar kendilerini gayet iyi biliyorlar) Tesekkür ve sükranlarimi sunarim,Saolun arkadaslar,Allah Emeginizi zai etmesin insallah ve hep faydali olanlardan olmayi nasip etsin.Saygilarimla..

#Hakahan' tarafından 27.03.2007 02:37:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Mart 2007, 02:30 - İp: 84.***.**3.113
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

İbo Dediklerine Aynen Katılıyorum..

Emin Abi Paylaşımların Devamını Dilerim..

Ayrica Huzurlu Bir Ortamda Olmamızı Dilerim

Tarih: 27 Mart 2007, 08:33 - İp: 88.***.**1.233
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Paylaşımcı arkadaşların cümlesinden allah razı olsun [>:D

Tarih: 27 Mart 2007, 10:17 - İp: 88.***.**5.119