grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

Dekupe Çalışmalarım...

Evet arkadaşlar Bir kaç Saç Dekupem sizlerle Paylaşmak istedim....

Tarih: 4 Eylül 2008, 12:43 - İp: 88.***.**2.123
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

arkadaşım hangi programla bu kesimi yaptın süper bizleride bilgilendirirsen sevinirim

Tarih: 4 Eylül 2008, 13:35 - İp: 88.***.**1.21
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

Photo Shop Programı ile =>} eklenti Degil kendi Silgisi ile Silerek yaptım =>] ßackground erase tool ile

Tarih: 4 Eylül 2008, 14:22 - İp: 88.***.**2.123
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

tarif edebilirmisin

Tarih: 6 Eylül 2008, 15:29 - İp: 88.***.**3.179
by__pomak
by__pomak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

god_forbid arkadaşım bu işin içinde 7 yıldır varım 5 senedirde fhotoshop kullanıyorum ama ılk defa bu silginin bu kadar işe yaradığını görüyorum neden daha önce görmedim ben bunu ama inan bana senın resimlerin sahte bu silgi bu kadar iyi silmiş olsa bız photosahta ınce bu şekıl saclar ıcın degısık programlar kullanmayız lutfen mılletın vaktını calma

Tarih: 7 Eylül 2008, 12:05 - İp: 78.***.**7.243
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

by__pomak Sen beceriksizsen ben ne yapa bilirim terbiyesiz insan önce konuştugun kelimelere dikkat et stüdyoda cektigin bir fotografı ekle kesiyimde gör benciL insan biLmiyorsun madem konuşma töbe töbe senin gibi gereksiz insanlar oldugu sürece kendini bilmez benciller oldugu sürece insanlar bişe paylaşamıyor töbe töbe yarabbim akşam akşam nasıl sinir bozuyor gri fonda cek netligi düzgün bir fotograf kesiyim ekliyim madem cok biLiyorsun ama bişe diyimmi
7 yıldır + 5 yıldır boşa çalışmışın sen bence ßırak bu işi sana yakışmıyor......

Buyur ßenciL insan Gözüne Gözüne Girsin Diger paylaşmamı isteyen arkadaşlar SizLerede yardımım olmuş olsun..

Evet ArkadaşLar ßaşLayaLım (<=

Photo Shopta işLem yapıcamız Fotografı acıyoruz

Fon Degiştircemiz için Arka Fonu Seciyoruz Sac Kısmından ßirazdaha uzak olucak yani siLicemiz Fondan az ßişe kalması gerekiyor...

Burda ise ctrl+j iLe degiştircemiz yeri Seciyor ve ayırıyoruz trans paran oluyor....

Sonra arkasına koymak istedigimiz her hangi bir Fon arka resim ekLiyoruz ..

Sonra siLgiyi seçiyoruz Backgraund Eraser Tool oLanı üst kısımda ayarları var fotograftada göre bilirsiniz

Limitis oLan = Discontiquous olarak secilcek

Tolarance = 45% olucak

Protec Foreground color = işaretLi olucak

SampLing = once olarak seciLcek

siLgiyi seçtikten sonra Yani Backgraund Eraser Tool oLanı Ve Diger kaLan fonu masusumuzun Sol Klick tuşuna basılı tutarak siLmeye ßaşlıyoruz

Sonuç itibari ile özenmeden yaptıgım (: çalışma

Kendine Güvenen ÖzünLe Sözünler birdir
Kendine arkadan konuşturan adinin tekidir
Herkezinde Arkasından Konuşan En adidir...

#god_forbid' tarafından 08.09.2008 00:01:46 tarihinde düzenlendi.

#god_forbid' tarafından 08.09.2008 00:02:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Eylül 2008, 23:56 - İp: 88.***.**8.215
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

7 yıldır + 5 yıldır Çalışan Arkadaşımız Ne oldu Cvp yazmamışında =>} Renkten rengemi Girdin yoksa =>} puhahhahahhahahhaha ReziL insan

Tarih: 8 Eylül 2008, 22:30 - İp: 88.***.**7.173
vncnz
vncnz (üye)
Antalya / Meraklı

çoğu kişi için imkansız görünsede artık hiç öyle bir yöntem değil. arkadaşın anlattığı yöntem dışında birkaç yöntem daha var hatta. teşekkürler paylaşımın için
emeğine sağlık.

Tarih: 12 Eylül 2008, 05:33 - İp: 78.***.**4.75
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

vncnz Arkadaşım Teşekkürler evet Dedigin gibi ßir cok Yöntemi var ama kendini fotografı yada photo shopcu sanan 5 6 7 8 yılını vermiş arkadaşlarımız var ama bişeyden haberleri yok birde kalkıp erkeklik yapar hava atar tafra yaparlar o tür arkadaşlara diyecegim en güzel şey şu

Kaplumbaga Gibi kabugunun içinde kalıpta içindekileri Görme ögrenme azda olsa kabugunun Dışına Takılan parcalara ßak...

Yani seneler önemli degil yaş önemli degil istek azim kurcalamak önemlidir kimse ustayım diyemez her ustanın bir ustası vardır.....

Tarih: 13 Eylül 2008, 09:54 - İp: 85.***.**6.69
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

emeğine sağlık kardeş ancak şunu bilmeni isterim ki meyve veren ağaç taşlanır ki sende sana atılan taşın cevabını çok güzel vermişsin gerisini boşver şu mübarek ayda sakin ol kardeşim kim ne derse desin çalışmalarının devamını dileriz

Tarih: 13 Eylül 2008, 21:42 - İp: 78.***.**8.133
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

z_yazgan eyvallah Teşekkür ederim Sende Cok Güzel konuşmuşun sagol ben kötü olmasını istemezdim kırıcıda olmak istemezdim ama gel geLelim böleleri insanı bir anda canavara ceviriyor şimdi ise ßelki giriyor ßelkide girmiyor vere biLicek ßir cevaßı bile var yada yok...

Tarih: 14 Eylül 2008, 15:40 - İp: 88.***.**2.20