foxfo
foxfo (üye)
Ankara / Meraklı

Cs3 Plugin’lerin Yok Olması

Arkadaşlar selam.

Photoshop CS3'te yüklediğim plugins'ler bir müddet sonra uçup gidiyor. Sebebini çözemedim. Bilginiz var mı?
Teşekkürler.

Tarih: 4 Eylül 2007, 23:12 - İp: 85.***.**9.53
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çok GüzeL AydınLatmışsın Doğrusu ?

Uçup Gidiyor Derken SiLiniyormu ?
Kuruyorsun ÇaLışıyor Sonra ÇaLışmıyormu ?

eLindeki PLugin'Ler Demodur Onun İçin OLabiLir..

Yada KuruLumunda Yada Plugin ekLerken YaLnış Yere ekLeme Yaptın Hata VerebiLir Hiçbir PLugin'i KabuL etmeye BiLir.. CS3'ü SiLim Yeniden Kurman GerekebiLir..

Tarih: 5 Eylül 2007, 16:33 - İp: 88.***.**9.200
2na
2na (üye)
Yurtdışı / Profesyonel Fotoğrafçı

arkdşm uçup gitmior serial li ve online register lı plugin ler kuruosun crakli ve aktivasyon özelliği kaldırlmş pluginler bul yada o pluginin crackle... photoshopu yeniden yükelip kaldırmak ölüm eğer eklentilerin fontalrın diğer plugnler ek yükseltilerin =) oooo

oyüzden her plugini kurma işine yaricakları iyi araştır öyle kur...

Tarih: 9 Eylül 2007, 20:31 - İp: 88.***.**7.49
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

bence senin plug-inler in içinde virüs vardır virüs programı virüslü dosyası siliyodur bu dosyada data dosyası ise çalışmamazlık yapıyor olabilir yada komple siliyodur normalinde demo olsa bile işlem sonunda ya kendi reklamlı işlem yapar yada direk olarak active yada seriali ister

Tarih: 9 Eylül 2007, 21:51 - İp: 88.***.**2.176
foxfo
foxfo (üye)
Ankara / Meraklı

Arkadaşlar ilginize teşekkürler. Seyahatte olduğum için yazamadım.

Uçup gidiyor derken, siliniyor mu? virüs programı virüs olarak algılayıp siliyor mu? yoksa başka bir şey mi oluyor anlayamadığım için bu kelimeyi kullandım.

Sorunu tekrar açacak olursam. CS3'ün ve daha sonra yüklediğim pluginlerin kullanımı serbest değilse aktivasyon ya da serial işlemleri yapılıyor. Plugin bir müddüt kullanıyorum. Bir müddet sonra CS3'ü açtığımda plugin sekmesinde pluginlerin adını göremiyorum. Pluginlerin kurulu olduğu dosyasının içinde CS3'ün kendi default pluginleri dahil hiç bir plugin görünmüyor. Plugin dosyasının içi bomboş.

CS3'ün başka bir versiyonunu yükledim, bakalım sonucunu yazarım.
Tekrar teşekkürler.

Tarih: 14 Eylül 2007, 13:18 - İp: 88.***.**2.24
  • 1