studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çok Acele Manken Fotoğrafı Lazım

değerli meslektaşlarım çok acele tarafından stüdyoda çekilmiş manken kullanılmış gelin dağmat resimleri lazım fakat fonlana atılmamış yani orjinal halleri lazım stüdyoma tanıtım amaçlı hazırlayacağım katologda kullanmak için istiyorum ayrıca bana yollanan resimlerden seçtiğim resimler rutuşlanıp fona atıldıktan sonra hazırlanmış halleri tekrar bana yollayan arkadaşlara yollayacağım fakat dediğim gibi orjinal çekimlere ihtiyacım var fonlu ruruşlu resimler istemiyorum şimdi manken tutup yeni çekimler yapmakta istemiyorum işin açığı yardımcı olursanız sevinirim çok acele lazım WALLA
şimdiden aklından geçirip sonradan çok iş deyip vaz geçenlere bile teşekkürler yardımcı olmak isteyen arkadaşlar mesaj servisinden özelime msn yada email adresi bırakırlarsa sevinirim böyle ulu orta mail yazıp spawn maillerin hedefi olmayalım dimi

Tarih: 17 Mart 2006, 16:35 - İp: yok
theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Sevgili arkadaşım...

stüdyo fotoğrafı değil de podyumda çekilmiş manken fotoğrafı istersen gönderebilirim...
Ama ben stüdyo fotoğrafçısı değilim, o yüzden stüdyo fotoğrafı göndermem çok zor...
Eğer podyum fotoğrafı olur diyorsan gönderebilirim...

Bu arada zaten rötüşa da fazla gerek yok çünkü 500 tele ile çekilmiş fotoğraflar...

Saygı ve sevgiyle...

#theater' tarafyndan 20.03.2006 16:19:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2006, 15:57 - İp: 212.***.**0.50
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

arifotograf.com

reklam gibi oluyo ama...

yani anlıycan biz vitrinlik fotoğraf satışı yapıyoruz...

istediğin daha farklı tabii.....

Tarih: 20 Mart 2006, 17:11 - İp: 85.***.**9.78
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

theater abicim öncelikle çok teşekkür ederim yolladığın fotoğraflar için fakat gelin dağmat fotoğrafı lazım bana mete007 abim bana af edersiniz ama beleş olanından lazım parayı bastıktan sonra bende eli yüzü düzgün iki garibanı manken yaparım yani hani paylaşmak amaçlı meslektaşların desteğini hissetmek istedim ama herkes para istiyor benim dağıttığım fonlar var beleş amaç bu fonları para ile sizlere satanlar olması ben zamanında bastım parayı aldım fonları 5000 fondan seçilmiş 150 tane seçme fon amaç paylaşmak para vermemek yani kimse vicdana gelip fotoğraf yollamayacakmı bana böyle giderse ben çekip yollayacağım herhalde size kullanın diye yinede teşekkürler hepinize

Tarih: 22 Mart 2006, 14:40 - İp: 85.***.**7.106
  • 1