deremerdog
deremerdog (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Buda Benden Ossun Bakalım

http://img173.imageshack.us/my.php?image=deneme6yh.jpg
eleştrilere açığım dır

Tarih: 5 Kasım 2005, 15:53 - İp: yok
mister98
mister98 (üye)
Osmaniye / Meraklı

bence daha çok deneme yapman gerek....

Tarih: 5 Kasım 2005, 16:43 - İp: yok
deremerdog
deremerdog (üye)

URL=http://imageshack.us]

[/URL]
böyle sadede yapa bilirim ama orada hülya avşara benzerlik var onu yakalamak istedim oyüzden öyle çok yapay oldu resim

Tarih: 5 Kasım 2005, 20:53 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

bence bizim once elestri yapmayi ogrenmemiz lazim !!! ne demek yani (daha cok deneme yapman gerek ) yani demek istedigim elestri yaparken eger gercekten bilinclice yapacaksak neyi nasil ve nicin begenmedigimiai veya begendigimizide anlatmamiz lazim !! oyle kisa kestirip yok olmamis falan filan olmaz !! bende asagida senin fotodan bir calisma yaptim bence senin calisma rotus degilde boyama gibi olmus yani yuz hatlari tamamen kaybolmus ikinci calisma daha iyi !!

bu calismayi soyle yaptim !!
healing ve stampa tool
levels , curves , dodge ve burn tool
en son unsharp mask ....

#ersin ' tarafyndan 06.11.2005 20:21:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Kasım 2005, 23:40 - İp: yok
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

öncelikle cesaretindne dolayı kutlarım ama çok eksiklerin var bence.fazla özenmemişsin sanırım hatlar kaybolmuş ve kagıt gibi.

alperalp sanırım kadın biraz zor biri baskıda nasıl görünür bilmem ama 2. koyduğun içlerinde en iyileri çalışmamız lasım

Tarih: 6 Kasım 2005, 15:21 - İp: yok
mister98
mister98 (üye)
Osmaniye / Meraklı

Ben deremerdog'un yaptığı çalışmaya bilerek sözlü bir eleştiri yapmadım..aynı çalışmayı kendim yaptım gönderdimki aradaki farkı görüp kendi kendini eleştirsin, aradaki farkı görsün diye...

Tarih: 6 Kasım 2005, 16:54 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

kardesim eline saglık en azından cesaret edip calısmanı sergilemişsin buda benden

Tarih: 6 Kasım 2005, 18:44 - İp: yok
mau2002
mau2002 (üye)
Kocaeli / Meraklı

buda benden

#mau2002' tarafyndan 07.11.2005 01:52:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Kasım 2005, 01:34 - İp: yok
deremerdog
deremerdog (üye)

hepinize teşekkür ederim eleştrileriniz için... ersine bir sorum olacak bu senin resimlerdki renk ayarını ne ile yapıyosun özel bir plagin falanmı bu konuda senden detaylı bilgi istiyorum ....

Tarih: 7 Kasım 2005, 11:24 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

hayir herhangi bir plug-in kullanmiyorum renk ayarlari icin sadece colorbalance ve hue saturation kullaniyorum renk duzeltmelerinde ! yani bu renk duzeltme isinin kesin bir recetesini veremem her fotografa gore degisebilir degerler birde insanin kendi gozlerine guvenmesi ve tabikii monitorunun kalibre edilmis olmasi gerekir bu ayari en basit olarak adobe gamma programi ile yapabilirsiniz !!

Tarih: 8 Kasım 2005, 10:56 - İp: yok
realsanto
realsanto (üye)
Bursa / Amatör

hepinizin ellerine sağlık vallaa..

Tarih: 8 Kasım 2005, 13:12 - İp: yok
  • 1