steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Bozuk Fotoğrafı Düzeltme

#steve' tarafından 12.05.2011 11:43:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Mart 2011, 18:00 - İp: 88.***.**5.203
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok teşekkürler ellerine sağlık

Tarih: 7 Mart 2011, 19:54 - İp: 85.***.**6.66
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

valla kızma ama ben beğenmedim abi he sen yap dersen beğenirim ben bu kadarda yapamam beğenmedim yerlerse ceket sonradan eklemişsin ve cok büyük olmuş abi kulaklar cocuğamı ait ???

Tarih: 8 Mart 2011, 02:03 - İp: 78.***.**5.254
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

steve kardeş beliki buna pek özenmemişsin steve ustamında moreli bozuk olduğu günler oluyormuş bu da o günlerden biri
ginede saygım sonzuz steve ustama

Tarih: 8 Mart 2011, 10:30 - İp: 88.***.**8.150
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

arkadaşlar yorumlarınıza çok teşekkür ederim.yorumun olumlusuda olur olumsuzuda.kızmak haddime düşmez.yorum olsunda...işin doğrusu ben beyenmiştim.kararınıza saygı duyuyorum..

Tarih: 8 Mart 2011, 11:54 - İp: 88.***.**9.14
denizdemirbas
denizdemirbas (üye)
Yalova / Reklam Fotoğrafçısı

Tarih: 8 Mart 2011, 15:41 - İp: 78.***.**9.8
prof-cs
prof-cs (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

BeğenmeyenLer NereLeriyLe ßakıOrLar anLamadım'ki :D Aße Bence GüzeL Olmuş

Tarih: 14 Mart 2011, 10:07 - İp: 85.***.**4.174
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

şimdi kimse kusura bakmasında bunu begenmeyenler cok daha kotu işlere eline saglık aslansın kaplansın yazıyordu.
herkes begenince eline saglık bir kişi begenmeyince vurun kahpeye olmasın durum.
yapmayın yazıktır.

eleştirilebilir yonleri var, bunlar GORULUYORSA soylenir eyvallah ama bu olmamış deyip kenara cekilmek sacma oluyor biraz.

cocugun burnu genişlemiş. agzı uzamıs, sanırım mirror yapılıp agız burun goz yapıldı.
yanı sol taraf ters cevrilip sag taraf yapıldı.
cene uzamıs yuz daralmış.

ceket aynı ceket,koldaki kıvrım ve detaylardan anlasılıyor zaten ancak epeyi buyumuş.

daha iyisini yapacak birinin cıkacagını sanmıyorum.
zaten bu saydıgım eleştirilebilir yonler iki fotograf yanyanayken goze batan seyler.
karsılastırma yapınca ortya cıkan farklar..
fotografı bu fotograftaki cocuga verseniz o bile farketmez aradaki farkı, işte okadar iyi olmuş.

eline saglık steve.

@steve

buarada ufak bir rica ve uyarı diyeyim.
elindeki işleri hiç ugrasmadan, cabalamadan,ogrenmeye calısmadan burada yaptırmaya calısan kişilere prim vermemenizi tavsiye ederim.

secim tabiki sizin ancak, bazen pişkinlige varan bir şekilde yaa birde soyle bir fotograf var diyerek buradan GÜYA YARDIM talep ediliyor.
insanın sinirini bozan birşey.

bunlarla daha az karsılasmak, insanlara daha faydalı olmak, birşeyler ogretebilmek amacındaysanız, herhangibir fotografın yapım asamasının videosunu ceker eklerseniz, balık vermemiş balık tutmayı ogretmiş olursunuz.
boylece kotu niyetli taleplerle ugrasmamış olursunuz.
ha siz bu sekilde bir artniyeti onemsemiyor olabilirsiniz, video cekip anlatmayı istemiyorsunuzdur bu anlasılabilir.

Tarih: 14 Mart 2011, 12:05 - İp: 88.***.**8.140
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

gaijin,yaptığım çalışmayı birebir doğru anlatmışsın.burda bir şey anlatmak isterim.böyle çalışmaları severek yapıyorum.amatör olarak yaptığımdan dolayı ,yalnız bu sitede ki fotoğrafları yapıyorum.eğer burda da yapmasam, bu işten uzak kalacağımı düşünüyorum.anlatma konusunda pek iyi değilim.yaşımdan dolayı ..bu yazıları yazarken bile tek parmak yazıyorum..yani okadar kötüyüm...ama senin gibi üstedların yorum yazması helede beğenmesi beni çok mutlu etti.saygılarımı sunarım....

Tarih: 14 Mart 2011, 12:52 - İp: 88.***.**9.31
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

soyle bir tavsiyede bulunayım ozaman.
ekran goruntusu alan programlar var.
bir gun bir calısmanızı yaparken, bu programı acıp, calısmanızı kaydedebilirsiniz.
ayrıca bir sesli anlatıma gerek olacagını dusunmuyorum.
insanlar videoyu izleyip bir seyler kapar.
mesela ten rengi mevzusu
mesela stamp tool kullanımı
mesela bu mirror efektinin yapımını gorup, sorunların nasıl cozulebildigine dair bir fikir edinir insanlar.
bundan sonrası kendini geliştirmeye bakar.
malum herkese gidip su soyle olacak bu boyle yapılacak diye anlatamazsınız.
ama yolu gosterip kendilerini geliştirmelerini saglamak daha faydalı olacaktır.
iyi niyetli olanlar zaten verdiginizden fazlasını alırlar.

Tarih: 14 Mart 2011, 13:39 - İp: 88.***.**8.140
bagane
bagane (üye)
Iğdır / Stüdyo Fotoğrafçısı

müthiş olmuş sanki simdi stüdyodan cıkmıs gibi canlı

Tarih: 16 Mart 2011, 14:00 - İp: 78.***.**7.143