sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

Biri Ders Konusu Açsa Neolur Lütfen

dijital foto ile ilgili pek döküman yok nette çok az burda bilen arkadaşlar bildiklerini yaptıkların anlatsa güzel olmaz mı hem sergiler hem bize faydalı olurlar şimdi biz işimiz o sanatımız öğretmeyiz diyenler olabilir ne yani şimdi kimse bildiğini öğretmeseydi sizlerde öğrenemezdiniz değil mi? okullar kapansın üniversiteler kapansın o zaman kimse kimseye birşey öğretmesin böyle zihniyette olanlar bunu okumasın lütfen

Tarih: 22 Ekim 2006, 02:00 - İp: 194.***.**9.29
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

sarucabey aslında şu tarz bişey olabilie bilen arkadaşlar az çok bildiklerini pdf formatında yada ne bileyim video olarak kaydedip katkıda bulunabilirler...

mesela photoshop un tam olarak nasıl kullanıldığı.. çevre düzenlemeleri iconlar plug in ler felan. güzel bir konuya parmak basmışsınız.. (ben vakit blursam bi kaç bişey hazırlamayı düşünmüyom da değil ama hem iş hem okul arada bide ek işler geliyor kusura bakmayın)(yani en azından photshop un nası kullanılacağıyla ilgili)

mesele şu da değil hani birisi yapsın diğerleri de alsın öğrensin. yapan o konuda kendini de geliştirmiş olacaktır...

isteyen arkadaş olursa da artık özelden bi kaç link verebilirim bu konuyla ilgili. baya bi döküman var elimde hiç olmadı onları türkçeleştirip yayınlanırsa o bile kazanç..

ama paylaşımı pek seven bi toplum değiliz sarucabey bi kişi bildiğini başkasıyla paylaşmak istemiyo.. neden? çünkü tek o yapacakya!!!

neyse yaramı deştiniz bu konuyla
ilgili sevgiler saygılar....

Tarih: 22 Ekim 2006, 02:21 - İp: 88.***.**1.126
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ozellikle photoshop egitimi veren sitelerde var oralardanda yardım alabılırsınız..yanılmıyorsam http://www.adobeegitim.com/
adresinde epeyi faydalı seyler bulabılırsınız..iyi bayramlar

Tarih: 23 Ekim 2006, 18:37 - İp: 88.***.**6.141
  • 1