fotoali
fotoali (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bazı Uyanıklar Fon Satmak İçin....

Arkadaşlar Bazı uyanıklar stüdyolara yeşil renkte özel bi kumaş olduğunu iddaa ettikleri bi perdeyi fon olarak satmak için primatte 2.0(gelin damat resimlerini fondan çıkarmaya yarayan güzel bi photoshop plun-in) programla beraber 300 ytl karşılığı pazarlık yapmakta...
arkadaşlar bütün dostlarınıza söyleyin bu oyuna gelmesinler...
bilindiği üzere primatteyı düz renk tek renk her türlü fonda kullanabiliyoruz...
yani dedikleri gibi extra bi perde özellikle yeşil renkte bi perde almak gerekmemektedir...
dikkatli olun oyuna gelmeyin...

Tarih: 16 Şubat 2007, 16:56 - İp: 88.***.**3.182
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence yalnışın var fon kesinlikle yeşil veya mavi olması şart.bunu satanlar bizede geldi.satıcı arkadaşlar bunu lisanslı olarak satıyolar.bilgine

Tarih: 16 Şubat 2007, 18:10 - İp: 88.***.**5.140
fotoali
fotoali (üye)

perfect

bana gelenler kesinlikle lisanslı bi ürün satmıyolardı hatta bulunduğum bölgeye yakın bi çok yerede satmışlar...

bu arada lisans konusunda çok tutarcıyımdır ki windovsumdan photoshopumdan tut virüs programına kadar lisanslı çalışıyorum...

Tarih: 16 Şubat 2007, 18:16 - İp: 88.***.**3.182
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende kullanıyorum fonun kesinlikle mavi veya yeşil olması şart

Tarih: 16 Şubat 2007, 18:24 - İp: 88.***.**2.217
fotoali
fotoali (üye)

Sayın Perfect
bana gelenler kesinlikle lisanslı bi ürün satmıyolardı hatta bulunduğum bölgeye yakın bi çok yerede satmışlar...

bu arada lisans konusunda çok tutarcıyımdır ki windovsumdan photoshopumdan tut virüs programına kadar lisanslı çalışıyorum...
Ayrıca benim anlatmak istediğim konu özel italyadan getirttiklerini söyledikleri ithal bi perdeden bahsediyorlar...İŞTE BU...Normal bi yeşil düz fondada oluyor bu olay...
İki günden beri bununla uğraşıyorum...Farkındaysanız...

Tarih: 16 Şubat 2007, 18:27 - İp: 88.***.**3.182
beyaz
beyaz (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm.

yeşil perde yada mavi perde.. fakat krom özellikli dokuma kumaştan olması gerekn birşey. bu perde.. arkadaşa katılmamak mümkün değil.. uyanık kişiler kaput bezini yeşil renge boyuyarakta piyasa yaratıyorlar.! yeşil fon kullanıyorum.! primate yide.. fakat yeşil fonumu 1450 usd ye amerikadan program ile birlikte aldım.! keriz değilim.. iş yapıyorum.! emeğede saygım var.! icad edilen herşeyin kopyasının biz türkler ve çinliler tarafından sürekli olarak imal ettiğimizi düşünrsek..Sonuç su oluyor.. uyanıklar haksız kazanç elde ediyor.! bizde onlara imkan tanıyoruz.! eğer içimizden birtanesi primate olayını geliştirse satmak için 40 defa düşünür.! napsamda kopyalanmasa diye.!!! sizce bu nekadar doğru.! milletin emeğinden çalıp çoluğumuza çocuğumuza yedirmek bize yakışır mı ?

Tarih: 17 Şubat 2007, 12:18 - İp: 82.***.**4.119
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

tebrıkler beyaz

Tarih: 17 Şubat 2007, 14:59 - İp: 85.***.**7.7
serdar14
serdar14 (üye)
Bolu / Özel Gün Fotoğrafçısı

ewet abi boluyada geldiler izmirden geliyomuş 300 ytl krşılığında 4 kişiye satmış ve lisans falanda yok 2 metyre boyunda dev gibi bi adam bize geldi bende internette var indirmeyeni dövüyolar dedim bana çok bilmiş dedi tartıştık ve gitti

Tarih: 27 Şubat 2007, 13:21 - İp: 88.***.**6.194
  • 1