theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Artık İlaç Aramaya Paydos!

Bu programı kuracaksın, artık sağdan soldan ilaç aramaya ihtiyacın kalmayacak. programın ismini yazacaksın, ilacı hemen gelecek. Tıpkı doktor iyileşecek hastanın ayağına gidermiş derler ya, aynen o misal... İsim yazıyorsunuz, aradığınız ilaç ayağınıza geliyor. Mükemmel bir program. Ben kullanıyorum. Süpppeeeer bişey....

DOWNLOAD

starface arkadaşım,
Öncelikle şunu bilmeni isterim. Bu forumda laf olsun diy ekonu açmadım, asla açmam da. Bu biiiir. İkincisi konuyu eklerken bilgisayarda bir problem olmuş linki eklememiş. Yeniden resetledim girdim ve linki ilave ettim. İndirebilir ve güle güle kullanabilirsin. Bir de ricam, bu forumu laf olsun diye konu açanların çoğunlukla olduğu alalade sitelerle karıştırma. Şimdi sözünü geri almanı bekliyorum. Yoksa bundan böyle sana ne dost, ne de arkadaş gözüyle bakabilirim. Sevgiyle kal.

#theater' tarafından 26.03.2007 23:09:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mart 2007, 22:52 - İp: 88.***.**4.122
starface
starface (üye)
Giresun / Amatör

çok süper aydınlatmışsın sağol, yanlız ben nette o kadar aramama rağmen bu program diye bişey bulamadım...
Kardeş konu açmış olmak için konu açmayın, madem bildiğiniz bir şey var ve paylaşmak istiyorsunuz programın adını ve download adresini verirsiniz millet faydalanır.

Tarih: 26 Mart 2007, 22:56 - İp: 88.***.**4.204
photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar arayacaksanız graggle var en iyi sonucu o verir..

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/22925047/medical.rar

bundan başka ii ilaç olamaz..........

#photoibo72' tarafından 26.03.2007 23:12:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mart 2007, 23:07 - İp: 88.***.**4.214
photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

theater arkadaşıma katılıyorum...her an bir sorun veya bir aksaklık olabilir biraz beklemekte fayda vardır.....

Tarih: 26 Mart 2007, 23:14 - İp: 88.***.**4.214
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

theater eline saglik

#qawsed58' tarafından 26.03.2007 23:59:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mart 2007, 23:24 - İp: 195.***.**0.88
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

bu program bendede vardı ama kaspersky virüs göteriyordu.
Bundaise temiz çıktı eline sağlık kardeş

Tarih: 26 Mart 2007, 23:27 - İp: 88.***.**5.230
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

theater.şimdiye kadar gereksiz ve düzensiz bir girişimde bulunmamıştır. iki gün önce üye olmuş kişler burada yerli kişlere butür gereksiz yorumlar yapmasın lütfen
.
.theater ne demiş.
.
.
DÜŞÜNMEDEN KONUŞMAK, HEDEF ALMADAN ATEŞ ETMEYE BENZER
.
.
.haklı.

craagle arama motoru var gayet başarılı kullanıyorum %100 deilsede iyi fena sayılmas yanlız trojen içerikli olduğu için antivürüs progarmları zarar içeren pro olarak görüyor ve karantinaya gönderiyor ama zararı yok çoğu kiş böyle biliyor.yanlız tavsiyem bu tür arama yapan programlar bulduğu sitelerde spam ve virüsler cirit atıyor dikkat etmek gerekiyor isterseniz atarım bu proyu kullanıyorum ve de başarılı içerisinde en iyisi diyebilirim.

Tarih: 26 Mart 2007, 23:35 - İp: 88.***.**9.65
starface
starface (üye)
Giresun / Amatör

buyur crack downloader, direk indir, hayırlı olsun.
http://in4matics.t35.com/download/CrackDown22.zip

kardeş 1. si ben bilgisayarı ms dos 3.1 den beri kullanırım eğer sen konuyu eklerken unttuğunu ve eklemediğini kabul edersen ben sözümü 1000 kere geri alırım, yok ben konuyu ekledim link eklenmemiş falan dersen ben onu yemem lafımıda geri almam senin dediğin olacak şey değil.dediğim gibi unuttuğunu kabul et bende lafımı geri alayım.

Tarih: 26 Mart 2007, 23:38 - İp: 88.***.**4.204
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

starface sende daha bi tane konu acmissin forumun abilerine soyledigin laflara bak + biraz daha saygi lutfen

Tarih: 26 Mart 2007, 23:40 - İp: 195.***.**0.88
starface
starface (üye)
Giresun / Amatör

konunun nasl başladığını ve ne olduğunu bilmeden atlamasanız daha iyi edersiniz, forumun abisi diye bişeyi ben burda gördüm, forum alemine hayırlı olsun, mesele konu açmak ise günde 20 konu açarım, forum mantığı paylaşımdır, ben o mesajı yazdığımda DOWNLOAD linki yoktu ve sonradan koyuldu, 2 gün önce üye olman demek haklı olduğum zaman sesimi çıkarmama anlamına gelmez, öncelikle olayın nasıl geliştiğini bilmediğiniz için sizi kınamıyorum bile.siz sadece iç güdüsel bir güdüsüne kapıldığınız için o mesajları yazdınız diye düşünüyorum...

Tarih: 26 Mart 2007, 23:48 - İp: 88.***.**4.204
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

forumun abilerinden kastim actiklari konu sayisi degil actiklari konularin ne kadar yararli oldugunu soylemekti sende link konusunda biraz sabirli davranabilirdin !

Tarih: 26 Mart 2007, 23:55 - İp: 195.***.**0.88