oltulu
oltulu (üye)
Erzurum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar Dikkat

arkadaşlar ben afosandan filim yıkama makinası elmıştım makinayı peşin para ile aldım makian bozuldu ve adamlara telefon açıyoruz telefon na cevap yok sıksık telefon değiştiyolar sözün kısacası dolandırıcı adamlar hep teknik servis bulamadık makina şuan bozuk yatıyo size tavsiyem onlarda makian almayın alırsanızda peşin para ve garantisini sıkıya alın

Tarih: 19 Haziran 2007, 15:12 - İp: 88.***.**2.173
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Lise Ye Gidiyordum 5-6 Sene EveL Düğün SaLonu Çelerlen Bahçesine Makina KuraLım Dedik Afosan Diye Bi Fima BuLmuşLar Türk MaLı Diye Aldık Neyse Aldık baskıya BaşLadık.. aynı Zamanda AbimLer OkuL çekimLeri YapıyorLardı.. Bi Gün Hafta İÇi GeLmeLeri Gerekdi SaLı Günü Çok İyi HatırLıyorum.. OKuLdan Saat 5 De Çıkdım Direk SaLon'a Gittim Baskıya Bi BaşLadım 500 adet Fotoğraf 13x18 Ve vs'leride HesapLarsa 1500 Kare Fotoğraf FaLan Basacak.. Gece Yarıs Oldu 1-2 Saat Boyunca Baskı Yaptım Bakıyorum Fotoğraf Çıkmıyor Makinadan..! ULan Dedim Kart Sıkışsa Ses Yapmaz Mı Hayır Tık Yoq Makinadan Dikket Etmesem sabaha KAdar Basacam Uykum GeLdi Makas BozuLdu Sanai'de Dükkan Açdırdık gece Yarısı Makası BiLettik Sabaha kadar Sürdü İşim O Gün Boyunca MAkinanın Bir AyLık Bakımını Yaptım SigortaLarını FaLan Değişdirdik Her 100 Fotoğrafa Bir ProbLem Verdi.. Ayrıyetten FiLim Banyo'yuda Afosandan Almışdık Ozaman DijitaL Yoqdu Tabi Benim anLattığım AnoLog SistemLer. Neyse Ondan Sonra Makinayı Verdik 6 Sene Oldu Makina SatıLınca Paramızı Geri VerecekLer VerirLer Diye BekLiyoruz HaLen Başımdan BöyLe Bişi Geçmişdi Afosan Deyince AnLatayım Dedim

Benim Ağzımda Yandı Bu Afosan'dan SeLam BiLe Vermeyin Biz afosandan GeLiyoruz DiyenLere

Tarih: 19 Haziran 2007, 16:32 - İp: 88.***.**5.229
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Allahtan öbür dünya var. Çok şükür.

İsmini hatırlayamadım ama bir markanın anti sitesini yapmışlardı
şimdi hatırladım teknosa idi galiba bunada böyle yapmak gerekiyor.

BURADA

Tarih: 20 Haziran 2007, 02:01 - İp: 88.***.**5.152
  • 1