tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

Adobe Premiere Hakkinda Bilgisi Ola

Merhaba arkadaslar bu sitede sizlerin sayesinde amatorde olsa photoshopu ogrenmeye basladim.
simdi ise asil meslegim olan film montaji, ben baska bisi kullaniyodum simdi adobe premium5.01 aldim ama nasil kullanilacagini bilmiyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.
Ha sunuda belirteyim ki bu isleri sadece zevk yani hobi olarak yapiyorum ticari bi çikarim yok yurtdisindayim ve rahatim.Ben sadece oglumun videolarini montajlamak istiyorum.Ilginize simdiden tesekkur ederim.

Tarih: 17 Haziran 2006, 01:13 - İp: 82.***.**5.28
rt1000
rt1000 (üye)
Yurtdışı / Amatör

hocam ben 6 yildir kullaniyorum adobe premire ilk once 6 dan basladim sonra 6.5 sonra adobe premire pro kullandim
cok mukemel bir prigram aklina elebilecek butun film animasyonlarini yapabilirisn adobe photoshop gibi ogrenmesi
sinirsiz. ben dugun ilserinde kullaniyorum yilladir ve cok asiri menunum 3 tane sistem kurdum BI SISTEMI tam randimanli kullanman icin baya para sarf etmen lazim kullanman icin onncelikle bilgisarinin 2 proses olmasi sart
grafik kartinin matrox olmasi sart ki bunlar pahali. ve matrox RT100 karti lazim bu en onmelisi fiyati£600 paund bu olmazsa disari ne gruntu nede alabilirsin.. birde son olarak 2 monuterle kullanman lazim... kullanimi biraz zor hocam birinden kesinlikle ders alman lazim cunku tek basina ogrenilecek birsey degill yardimci olduysam sevindimmm
son kes bu sistemi toptan kurmak £1500 paundu bulur

Tarih: 17 Haziran 2006, 02:18 - İp: 84.***.**3.225
tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

bende pinacle karti vardi onu kurmaya çalistim ama kart nt ,benimkide xp driver 98 le çalisiyo neyapacami sasirdim kurulumu nasil yapicami biraz daha detayli anlatirsan çok sevinirim.ilgin için tesekkur ederim

Tarih: 17 Haziran 2006, 13:00 - İp: 82.***.**5.28
  • 1