kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Adobe Photoshop 7. 0 Linki Var Mı?

slm arkadaşlar internetten 8,9 ve 10 sürümünü bulmuştum ama 7.0 ı bulamadım bazen bilgisayarımda sorun oluyor hafıza yetmiyor...vb sorunlar nedeniyle bilgisayarımı kasıyor en hızlıları 7.0 ama netten bulamadım bildiğiniz bir link varsa bana yardımcı olur musunuz?onuda bulursak elimizde photoshop serisi olmuş olur?

yardımlarınızı bekliyorum!

Tarih: 30 Mayıs 2007, 20:19 - İp: 88.***.**6.83
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kosovalı kardeş bugün gündüz bir programın türkçe yamasını ararken gördüm ama şu anda ismini hatırlıyamıyorum istersen goglee den aratırsan fazla zamanını almadan bulacağından eminim yardım edemediğim için özür dilerim kardeş

Tarih: 30 Mayıs 2007, 22:27 - İp: 88.***.**0.123
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yok abim ne demek msj yazman bile yeter benim için sağol çok teşekkür ederim.ben xaten googleden arattırdım ama hep yükselme için güncelleme gibi şeylerdi o yüzden indirmedim bu sitede rar lı yada site tam linkini bilen varsa diye yazmıştım ama önemli değil olursada olur olmazsada.

tekrar teşekkür ederim.

iyi çalışmalar!

Tarih: 31 Mayıs 2007, 15:55 - İp: 81.***.**6.85
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

buldum kardeş
buyur burdan yararlan

Tarih: 31 Mayıs 2007, 18:23 - İp: 88.***.**0.123
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

abim sitedeki linki ölmüş çalışmıyor.

yarin bi abim yardımcı olacak sen boşver abim abiden alamazsam yine ararım.

yardımların için teşekkür ederim iyi çalışmalar.!

Tarih: 31 Mayıs 2007, 18:35 - İp: 81.***.**6.85
aliakdogan
aliakdogan (üye)
Ankara / Amatör

Sayın: kosovali,
istediğiniz photoshop 7.0 ı yükledim beni çok uğraştırdı ama olsun sorun değil paylaşımcı olmak lazım başka arkadaşlarında ihtiyacı olur düşüncesiyle genelde de bir konu açtım umarım linkte bir sorun çıkmaz iyi çalışmalar.

Link: http://dosyam.net/?id=vcfiam

Tarih: 1 Haziran 2007, 09:44 - İp: 194.***.**1.244
  • 1