blackmilk0
blackmilk0 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Adobe 7 Mi Yoksa Cs 3 Mü?

meslektaşlarım hangısı tavsıye edersınız ben 7 kullanıyorum ama CS 3 te ne gıbı yenılıkler var sızce?

Tarih: 5 Aralık 2007, 16:33 - İp: 88.***.**1.87
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Ben buraya cs4 desem abartmış olurmuyum?
Yokyok merak etmeyin demedim.şaka yaptım..
Aslında ben cs3 türkçe kullanıcısıyım. CS4 çıkarsada ilk geçenlerden olmak isterim. Bu görüşte bir insanım yani.
Nedenine gelice; Benim yazılım bölümünde okuyan arkadaşlarım var. Onlara ben bu işin teknik kısmını sormuştum.Onlarda bana bir yazılım 2 temel nedenden dolayı yenisi çıkar dediler.
1.si bir önceki versiyondan kalan eksiklikler
2.si yeni yapılan extra eklemeler.

benim arkadaşım tanıdığı fotoğrafçı stüdyosunda kamera çekimidir ufak tefek gelin damat çalışmaları yapar vakti olduğunca..
O bile ps 7.1 versiyonu kullandığını söyler.
Niye dediğimde ise bu versiyonun ona fazlasıyla yettiğini söyledi. zaten kendince bu sürümünde eksik bişey oomadığını söyledi.
Fazladan özelliğe ihtiyaç olmadığını söyledi.
sanırım ne demek istediğini anladık değilmi..
Fazladan özellikler işimize yaramıyorsa neden para verelim?
ŞAHİN marka arabada gidiyor karavanda gidiyor.

Tarih: 27 Mart 2008, 23:57 - İp: 88.***.**6.251
tabela
tabela (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

abi ben 7 di kullanıyom içine imagec rötuş programını attım çok süper oluyo ama yinde sen bilirsin benden tavsiye 7 .k.i.b.

Tarih: 4 Haziran 2008, 19:03 - İp: 78.***.**6.245
tabela
tabela (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

abi ben 7 di kullanıyom içine imagec rötuş programını attım çok süper oluyo ama yinde sen bilirsin benden tavsiye 7 .k.i.b.

Tarih: 4 Haziran 2008, 19:04 - İp: 78.***.**6.245
e.baysan
e.baysan (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

cs2

Tarih: 4 Haziran 2008, 22:04 - İp: 88.***.**9.25
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

7 ile cs3 ün arasında 2 versiyon daha var yani aradaki versiyonlarıda kullanmış biri olarak ben en çok cs2 yi sevdim cs3 ü kullanıyorum şu an. Açıkçası alışılmışlık oldugu için hangi versiyon olursa olsun farketmiyor. cs den cs 2 ye geçerken lyer paletinde işimizi kolaylaştıran yenilikler vardı.

Tarih: 6 Haziran 2008, 15:01 - İp: 78.***.**6.174