fotohacker
fotohacker (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Abiler 3 D Studio Bi Bakın Lütfen

BİRAZ ÖNCE YAZDIĞIM MESAJDA BELİRMİŞTİM ŞU RESİMLER HATA VERİY NEDENİ NEDİR ACABA

Tarih: 2 Nisan 2007, 10:26 - İp: 88.***.**5.216
adagume
adagume (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Öncelikle slm... Kullanmaya başladıın bu programın ne kadar mükemmel ve yaratıcı bir pro oldugunu biliyorsundur umarım... 3D katı modelleme benim işim... o nedenle programa ilgi duymana sevindim...

Şimdi soruna gelelelim... Yukarıdaki ilk hata mesajı bu programın kurulum iiçi ihtiyacı olan dosyaların içersindeki kabin (cab) dosyalarının kısaca bozuk olduğunu belirtiyo... Ama sen yinede önemli dosyaları kurtarabildi isen yüklemeye devam edebilirsin... Ki kuruluma devam etmişsin ki Windows imzasız olarak gördüğü bu programı kurmak için senden onay istemiş... Bunun anlamı şu: Windows bazı programların kurulum dosyalarındaki eksik yayımcı imzası nedeniyle (güvenlik için) kurulum işlemini onaylamanı ister... Sen sorunsuzca onaylayıp kuruluma devam edebilirsin...

BAşka bir sorun olursa özelden beklerim...

Tarih: 2 Nisan 2007, 19:25 - İp: 81.***.**3.136
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

#sanatsever' tarafından 02.04.2007 19:58:11 tarihinde düzenlendi.
BENCEDE SETUP DOSYAN BOZUK VEDE SP2 KULLANIYORSUN BELLİ İMZA SORUNU CIKARIYOR BUNU KALDIRMAK KOLAYDA BOZUK OLAN BİR SETUP DOSYASINI NE KAFAR VERİMLİ KULLANIRSIN ODA SENİN İÇİNDE KULLANACAĞIM TEKNİKLERE BAĞLI SEN EN İYİ Sİ SAĞLAM BİR SETUPLA İŞE KOYUL BIRAKMASIN SEN YOLDA

#sanatsever' tarafından 02.04.2007 20:02:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Nisan 2007, 19:54 - İp: 88.***.**7.243
  • 1