by__pomak
by__pomak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Corel Knockout 2. 0 Yardım

arkadaşlar programı kuruyorum her sey tamam ama serı key falanda gırıyorum ok ama program hata verıyor bana yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıdıden ılgınıze tşk ederım

Tarih: 6 Ekim 2008, 12:01 - İp: 78.***.**6.106
omurbayir
omurbayir (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

ne gibi hata veriyor arkadaşım hata yazısını çıktığı yazıyı yazın buraya yardımcı olalım

Tarih: 6 Ekim 2008, 22:16 - İp: 78.***.**4.113
by__pomak
by__pomak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotofon arkadasım sımdı photshop 7 kullanıyorum vew fıltreden actıgımda cıkıyorya menusu en altta program acaması lazım photosopu kapatıp ama kapatıyor ve ekranda localsetıng dıye baslayan ve register now dıe sonunda bıten bı hata mesajını aynı sekılde altı yedı kere verıyor ve en sonunda hata dıyor ve photosopa tekrar gerı donus yapıyor programı acmıyor yanı

Tarih: 7 Ekim 2008, 02:23 - İp: 78.***.**5.247
sstudyoan
sstudyoan (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yanlış kurulum yahut serial hatası yapmışın,kurulum yaparken Photoshop plung-ın dosyasına Knockout 2 adında bir dosya ac.. Knockout 2 oraya kopyala ..kurulumu orada yap ..kurulum yaparkende kurulum hedefini Knockout 2 adında ki yeni oluşturduğun Knockout 2 dosyasına olsun
kurulum esnasında zaten senden key istiyor yazarsın sağlam bir key deilse olmaz hata verir.programı öğrenmek istersende birazcık ing varsa help dosyasoıan bak gene olmassa bana pm bırak hallederiz olsun

Tarih: 17 Ekim 2008, 22:18 - İp: 212.***.**0.206
  • 1