nihalozsu
nihalozsu (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Acil Yardım Lütfen

Siyah-beyaz bir fotoğrafı renklendirmem için program öneren var mı ? Elimde bi iş var bitirmem lazım ama ne yapsam yapay bi çalışma oluyor (

Tarih: 8 Nisan 2011, 17:53 - İp: 88.***.**4.172
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

photoshop derim..yardımcı olmaya çalışırım.fotoğrafı yayınlarsanız....

Tarih: 9 Nisan 2011, 00:38 - İp: 85.***.**3.221
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

steve usta bu konuda seni eleştireceğim kusura bakma buraya insanlar artık bişey öğrenmeye değil işini yaptırmaya gelir oldu sitenin halide belli bu sitenin
amacı ne öğretmekmi yoksa verilen resimlerimi yapmakmı?daha önce studyo fotografcılar bu konuda yazdıklarında kızardım ama sizin bu yaptığınız insanlara bişey öğretmek değil işini yapmaktır bu şekildede bu işten ekmek yiyenlerede haksızlık yapmiş oluyorsunuz

Tarih: 9 Nisan 2011, 01:32 - İp: 78.***.**5.103
prof-cs
prof-cs (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aynen ÖyLe KatıLıyOrum Kanka

Tarih: 9 Nisan 2011, 01:34 - İp: 85.***.**8.247
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

güzel arkadaşlarım, ben burda hiç bir yere sizi bu iş öğreteceğim diye bir şey yazmadım..kimsede öğretmek zorunda değil..hem burda yazarak öğrenmek çok zor.kimsenin para kazanmasını engellemiyorum . ayrıca renklendirme yapamayan kişilere yardımcı oluyorum..

prof-cs,msn den yardımcı oldum.ama kendisi abi ben bu işi beceremiyorum dedi olayı kapattı.şimdi sana katılmasını anlam veremedim.bu konuyu kapatalım.ben elimden geldiği kadarıyla fotoğrafları renklendirmeye devem edicem.site yöneticileri müsade ettikleri sürece.....

Tarih: 9 Nisan 2011, 11:58 - İp: 88.***.**8.242
prof-cs
prof-cs (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Steve Abe yQk Sen YanLıS anLadn Evet SaoL Gerçekten Yardım etin Bana AMa Ben Çözemedim Ve Vazgeçtim Sadece Hangi Konuda KatıLıyOrum Abe Son qünLerde HerkeS'RenKlendirmeye Vermiş Kendini Tamam anLadık Ama Madem RenkLendirme O Kadar Zor iş ßiri ReSimLi anLatım YapSIn Yada VideoLu Yapsn ..Ve HerkeS öğRensin Yani İkide ßir iSteyip DurmasınLar SaatLerCe Cewap ßekLemek Zorunda KalmazLar Hem OnLar iÇin Hemde Siteye Yeni qeLen arkadasLar iicin DiyOrum yQKSa Umrumda oLmaz.

Tarih: 9 Nisan 2011, 22:41 - İp: 88.***.**2.36
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

o zamn yönetimden biri yazsın bu sitenin amacı insanların resimlerini yapmakmı
yoksa fon .arac.ve bilgi paylaşimımı.ona göre davranalım bizde

Tarih: 10 Nisan 2011, 02:26 - İp: 78.***.**5.103
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

huseyin1134,amaç her türlü paylaşım.birinin biirşeyler yazmasına gerek yok.hepimiz ergin ,olgun insanlarız demi.....

Tarih: 10 Nisan 2011, 17:38 - İp: 88.***.**0.219
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

abi ben senin kötü niyetli olduğunu sanmıyorum elbetteki olgun insanlarız ama sen heves ve zevkleburdaki verilen resimleri yapıyosun bundanda büyük zevk alıyosun buna bişey diyemem ama biraz şöyle konulaar dikkat edersen kendinin kullanıldığını görüceksin.siteninde gercek photoshop sevdalıların değilde elinde ki eski yıpranmiş ve siyah beyaz resimlerini burdaki insanlara yaptırann insanların dolduğunu fark edeceksin..en son başlıklı bi konu..gördüm bende istiyorum...adam bu başlığı atmiş.ben az buz biliyorum ve bu siteye girme amacım bişeyler öğrenmek...belkide sorun sen değilsin sitedeki ders konuların nerdeyse bittiğidir..ben daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum.bu işte herkes mutlu ise bize diyecek laf kalmaz

Tarih: 10 Nisan 2011, 21:05 - İp: 78.***.**1.18
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

huseyin1134,evet beni iyi açıklamışın.zevkle ve severek yapıyorum.her yaptıkça biraz daha ileriye atım attğımı sanıyorum.varsın beni kullanmak sayılsın .ben kendimi geliştirmek bildiklerimi unutmamak için renklendirme yapıyorum..yaptığım renklendirmeler on parmağı geçmez.o yüzden boş verin.bu konu hakkında aslında çok rahatsız olduğumuda belirteyim..sizlerden ricam yorumları birazdaha yapıcı yaparsanız çok sevinirim.yarın seninde bir fotoğrafın olursa seveseve yaparım...

Tarih: 10 Nisan 2011, 21:30 - İp: 88.***.**3.147
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

abim benim kadar takılan insanlara tabiki yardım edin benimde yardım edebilceğim konu oldumu bende yardım ederim eee ben atarsam 1-2-3 gecmez ben o işi yaptımmı zevk alan biriyim yoksa bende atam burda her resmimi

Tarih: 11 Nisan 2011, 22:04 - İp: 78.***.**1.86