dj_suikast
dj_suikast (üye)
Hakkari / Meraklı

Rötüş)sende Gir İçeri Yap Yorumunu

ArkadasLar eLestiriLerinizi ßekLiyorum iyi veya kötü ayrıca fotoqrafçı değiLim int cafe işLetioyorumm ona göre

ARKADAŞLAR HİÇ BİR PLUGN KULLANMADIM....
RESMİN İLK HALİ

2.HALİ

Tarih: 1 Temmuz 2008, 20:51 - İp: 85.***.**3.223
ilkecokay
ilkecokay (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba, sanırım blur biraz fazla kaçmış. Ayrıntıların tamamı yok olmuş, vesikalık rütuşlarına benzemiş. Yani amaç ona benzetmey miydi tam bilemiyorum gerçi Ben yüzdeki lekeleri aldım ve çok az kontrast verip biraz da patlayan ışığı azalttım. Gerçi kontrasta da gerek yoktu galiba da her gördüğüm resme fotoğfafa denemeye başladım dayanamıyorum alışkanlık oldu Boynuna sarılmış kısmın da biraz ayrıntılarını ortaya çıkarayım dedim fakat daha çok yok etmiş oldum Ben de yeni başladım zaten. Bu da benimki.

Gerçi bana kalsa fotoğraf ilk haliyle ışıkların biraz fazla olması dışında zaten süper :D

#ilkecokay' tarafından 01.07.2008 22:20:47 tarihinde düzenlendi.

#ilkecokay' tarafından 01.07.2008 22:22:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Temmuz 2008, 22:15 - İp: 88.***.**2.44
sezar75
sezar75 (üye)
Kocaeli / Meraklı

eline sağlık güzel olmuş fakat plugin kullanırsan daha iyi olur ve yaptığın işi daha çok beğenirsin
"imagenomic" diye plug-in var onu yükle tavsiye ederim
al buda benden olsun plug-in li hali fazla uğraşamadım.

Tarih: 1 Temmuz 2008, 23:07 - İp: 85.***.**1.165
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

arkadaşların ellerine sağlık.uğraşınca oluyor..

Tarih: 2 Temmuz 2008, 00:00 - İp: 88.***.**0.100
sezar75
sezar75 (üye)
Kocaeli / Meraklı

#sezar75' tarafından 06.07.2008 21:41:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Temmuz 2008, 01:25 - İp: 85.***.**3.102
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

güzel çalışmalar arkadaşlar emeklerinize sağlık dj_suikast kardeş arkadaşlar pug-in kullanmanı tavsiye ediyolar aslında önceleri ben plug-in kullanmayaı çevremdekilere tavsiye etmiyodum resmi kırıyor diye ama artık bende tavsiye etmeye başladım çünki artık öyle güzel plug inler varki gerçekten güzel sonuçlar veriyolar ve zaman kaybını ortadan kaldırıyolar ama yapılacak çalışma çok önemli ise yinede cs ile yapılmasını öneririm plug-in konusundada sezar kardeşin söylediği noiseware portratiture plug-in programı ayar dereceleri iyi ayarlandığı takdirde çok güzel sonuçlar vermektedir sanırım bu plug-in de en üstteki renk ayar dağılımı 13,13,20 en iyi ayar değeri olduğunu düşünüyorum

Tarih: 6 Temmuz 2008, 14:37 - İp: 78.***.**4.202
hasretlim
hasretlim (üye)
Diyarbakır / Meraklı

ELLERİNE SAĞLIK... GÜZEL OLMUŞ... EMEĞE SAYGI...
AMA EN İYİSİ STEVE'İNKİ OLMUŞ... ÇÜNKÜ MAVİ VE KIRMIZI ÇOK YAPMA OLMUŞ DİĞER RESİMLERDE...
BİLMİYORUM NAÇİZANE...
TEBRİKLER...

Tarih: 30 Temmuz 2008, 19:22 - İp: 88.***.**8.61
  • 1