steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Retüş Yapın

[/IMG]

#steve' tarafından 13.03.2009 14:43:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Kasım 2007, 20:39 - İp: 88.***.**5.220
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Mu.. son yazdığım satırlarda düzeltme yapmıştım ve orada önceki yazılanlara istinaden Fotomerve' den özür gerekliydi..

artık bu konuya cevap yazmak istemiyorum... ilk 10 cevap içinde verdiğim link dikkatle incelenirse, 2 sene önce bu fotoğrafı ersin nickli arkadaşın işlediği ortaya çıkar..

ve tekrar tekrar sunulan fotoğrafları, ersin in ilk kez bu forumda yayınladığı ortaya çıkar..

avatar konusunu fark etmemiştim.. sabah sabah, beni iyi güldirdün..

bu kimsenin konusu değil.. başka konularda görüşmek dileğimle.. hoşcakal..

(not: İzmite giderken bana uğrarsanız çok sevinirim)

Tarih: 12 Kasım 2007, 09:08 - İp: 85.***.**7.75
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

mete007 düşüncenden dolayı ve beni kırmadığın için seni kutluyorum ve teşekkür ediyorum. mu seninde artık bu işe bir son vermeni canı gönülden temenni ediyorum. çünki bizlerin atışmalarından dolayı sitenin zarar gördüğünü düşünüyorum? herkese hayırlı işler dilerim

Tarih: 12 Kasım 2007, 12:32 - İp: 88.***.**2.125
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Fotomerve.. sayın ağabeyim.. o zarar konusunda ayrı bir özür gerekir belki..

eleştiriye tahammül olsaydı..

2 senedir yaşananları hatırladığım için bazı şeyler yazdım.. ve bu yazdıklarım neticesi oluşmuş kötü durum varsa.. sizden açık özür dilemem gerekli...

photoshop bölümü haricinde galeri vs.. bölümlerde katılımnınızı gördüğüm için sizi tam bir fotoğrafçı olarak görüyorum..

bazı arkadaşların grafiker olmakdan öteye iddiası yok ve durmaları gereken noktayı biliyorlar.. asıl durması gereken noktayı bilmeyenler, tahriklere sebep oldu..

cevap yazmak istemediğimi belirttiğim halde şu an yazıyorum.. noktayı siz koydunuz.. tek detay eklemek istedim:. özeleştiri yapalım.. tahrik görsek dahi , aynı karşılığı hiç vermeyelim..

ve tahrik eden varsa... artık görmezden gelme zamanı .. 2 senedir izlemeye aldığım şeyleri, tekrar rafa kaldırma zamanı..

Tarih: 12 Kasım 2007, 13:29 - İp: 85.***.**7.75
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın arkadaşlar bende bu konunu kapanmasından yanayım daha fazla kimse incinmesin.
bende fotomerveye katılıyorum haklısın turhan abi mete007 lütfen
kapansın

Tarih: 12 Kasım 2007, 19:41 - İp: 88.***.**5.146
mu
mu (üye)
İstanbul / Meraklı

fotomerve haklısınız tabii,benim yaptığımda hoş bir şey değil biliyorum.
ama ortaya konan tüm gerçekler karşısında ne yönetim nede bir başkası (mete hariç) bu kişi hakkında bir şey yapmıyor.207 konu açmış eleman,hepsine baktım,bir tanesi bile ipe sapa gelir bir şey değil.
ve başka bir konudada çalıntı olduğu anlaşılan bir çalışmayı kendine ait göstermiş.sorarım,yıllaryılı sitenin üyesi olupta 200 konu açmış kaç kişi var burada.sen hoş geldin,sen niye gittin tarzında konular hep.

yönetim bu kişiye karşı tavır almıyorsa,kusura bakmayın ama bende yaptığım şeyde haklı çıkarım o zaman.

iyi şeyler yapan herkese saldırıp soğutmuş.komplekslerinin,kıskançlığının esiri olmuş.kendi egolarının ışığında yol alıyor aklınca.

gidiyorum diye defalara konu açmış,sırf yakarış duymak için.ama hala yüzsüzce,onursuzca konu açıyor,bilmem farkında mısınız?

eğer yönetim hala bir şey yapmamakta kararlı ise bu elemanın olduğu her yerde kendisine herşeyi söylerim,hakarette ederim.üyeliğimi silerlerse yeniden üye olur yine yaparım.

bu tarz tartışmalar sitenin kalitesini düşürebilir haklısınız,ama evvelce bu tip kalitesiz kişileri defettikten sonra sitenin kalitesi artacaktır.

Tarih: 12 Kasım 2007, 20:27 - İp: 88.***.**5.12
mu
mu (üye)
İstanbul / Meraklı

mete,izmite giderken uğrayabileceğimizi sanmıyorum.
çok kalabalık olucaz çünkü (17-18 kişi kadar)
herkesi ikna edipte vakitlerini çalmam zor haliyle ve sadece ayın 21 inde orda olucaz.sonra herkes işine dönecek.fuar 25 ine kadar devam edecek...
ama yakın yer,bir gün uğrarız inşallah.

Tarih: 12 Kasım 2007, 20:32 - İp: 88.***.**5.12
doublekick
doublekick (üye)
Ağrı / Stüdyo Fotoğrafçısı

İnsanımızın Rötüş Dan Anladıgı Mumya Gibi Suratlar :=)

Birde Buna Bakın.Ben Her Zaman Rötüş Yaparken Yüzdeki Işıgın kabolyamamsına Dikkat Ederim.

Tarih: 14 Kasım 2007, 15:32 - İp: 85.***.**0.195