bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

Renklendirme Yapalım Birazda...

nasıl olmuş..

Tarih: 12 Kasım 2007, 01:28 - İp: 88.***.**4.255
bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

çekemedin heralde bu güzel yorumları çalış seninde olur stüdyo fotoğrafçısı olabilirsin ama bence daha bi çok şeyi bilmiyosun

Tarih: 27 Kasım 2007, 00:55 - İp: 85.***.**5.175
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

saldırı ya geçmene bir anlam veremedim burda illede eline saglık çok güzel olmuş dememizimi bekliyorsun
eleştirilmek istemiyorsan neden koydun bunu buraya. bizim unuttugumuz sizin bildiklerinizin iki katından fazladır sence bu çocuklar boya küpünemi düştü bütün ten renkleri aynı.aşşagıdaki de benim yarım yaptıgım bir kaç dakikalık iş

Tarih: 27 Kasım 2007, 01:28 - İp: 81.***.**4.162
batuhan19b
batuhan19b (üye)

bu sadece tavsiyedir bir işi yaparken mantık ta yürütmen gerekir yoksa senin yaptıgın renklendirme yi herkes yapabilir resim ne kadar eski ise renklerde o kadar eski ve cansız olması gerekir aksi halde sırıtır.
sence kullanmaktan ucu delinmiş terlikte bu kadar canlı renk olurmu
sence yıllarca giyilmekten artık kısa kalmış dizleri yamalı pantolonda bu kadar yeni ve keskin bir renk olurmu
ister eksiklerine eleştiri kabul et
istersen daha güzele ulaşmana yardımcı olacak olan eleştirileri hakaret gibi algılamaya devam ederek saldırıya geç.sen bilirsin.

Tarih: 27 Kasım 2007, 01:39 - İp: 81.***.**4.162
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

batuhan abicim tavsiyelerin mükemmel bboy_lazy da yanlızca senin dediğini uygularsa mükemmel sonuçlar alıcak eminim

Tarih: 27 Kasım 2007, 01:47 - İp: 212.***.**0.206
bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

zevkler ve renkler tartışılmaz dostum konumuzda renk olduğuna göre tartışma çıkarmayacağım haa bide şu ten meselesine gelince ordaki çocukların hepsi nerdeyse esmer o yüzden renkler öyle kafanda kalmasın yani

Tarih: 27 Kasım 2007, 05:56 - İp: 85.***.**5.175
batuhan19b
batuhan19b (üye)

Re: Renklendirme Yapalım Birazda...
kalyante

üye
(Amatör)
Ankara
0 konu açmış,
25 cevap yazmış
zaten renkli çekilmiş bir fotoğraf buarkadaşım yapmayın

sen şimdi o çocukların hepsi esmer derken bunu nerden anladın aynı resim üzerinde çalıştıysak benim de gördügüm siyah beyazda bir tane esmer çocuk var

yukarıdaki arkadaşın iddiasını dogruluyorsun.yoksa orjinalde renkli resmi siyah beyaza çevirip kopyamı çektin
konu resimse renkler tartışılır.

#batuhan19b' tarafından 27.11.2007 11:25:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Kasım 2007, 11:23 - İp: 85.***.**6.66
batuhan19b
batuhan19b (üye)

bu bilgiler senin orjinal resimdeki exsif bilgileri sence neyi ispatlıyor bakarmısın

çekilen tarih 10.08.2005
çekilen makinaya digital cam
oluşturma yazılımı adobe potosop cs3 win

kendini çok uyanık sanıyorsun dijital makinayla çekilmiş renkli resmi önce siyah beyaza çevirip sonra renklisinde ufak tefek hatalar yapıp buraya ben yaptım diye koyuyorsun.

işte şimdi inandım sana
resimdeki çocukların hepsi esmer demiştin
orjinalde renkli olan bir resim
resmin exsif bilgileri halen orjinal.
aferin sana çok uyanıksın.
bişey daha söyleyeyim sen resmi invert le siyah beyaz yapmışsın
orjinal siyah beyaz resim böyle olmaz.

#batuhan19b' tarafından 27.11.2007 11:57:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Kasım 2007, 11:47 - İp: 85.***.**6.66
bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

kimseyi inandırmak zorunda değilim ben yaptığımı biliyosam eğer senin bilip bilmemene gerek yok gri tonlarından eğer çocukların esmer olduğunu anlamıyosan nasıl fotocusun git başkasınla uğraş resim zaten renkliden çevrilmiş ama benim aldığımda zaten siyah beyazdı benim kimseyi kandıracak halim yok hiç kandırmadım kandırmamda sadece çalışmamı sunarım ama beğenirsin ama beğenmezsin o senin sorunun iftiralar atıpta bu işler olmaz bu sitede sizin gibiler oldukçada insan durmaz burda

Tarih: 27 Kasım 2007, 13:47 - İp: 85.***.**5.175
bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

eğer bu resmin hala renkli olduğunu savunan varsa bulsun resmin renklisini getirsin bana photoshop u bırakıcam eğer bulamazsanız siz bırakın bu işi çünkübişeyden anlamadığın ortaya çıkar okey başka konuşmayacağım renklendirme çalışmalarım sadece bu değil diğer resimlerimi gören beni bilir sizin gibi bişeyin sonunu araştırmadan iftira atan insanlar oldukça burda kimse durmaz

Tarih: 27 Kasım 2007, 13:59 - İp: 85.***.**5.175
batuhan19b
batuhan19b (üye)

şaşkınlıktan kendine ait resmin orjinalini bulmamaızı istiyorsun . sen benim avatardaki resmi bul ben bırakayım bu işi hadi bakalım. yalanla sahte işlerle burada aferin almak isteyen senin gibi arkadaşlar öncede oldu sonrada olacak. bu şekilde bir yere varamayacak olan senin yaptıgını yapanlardır.keşke kendin yapsaydında kötü olsaydı.

Tarih: 27 Kasım 2007, 14:25 - İp: 88.***.**9.134