kursaty
kursaty (üye)
Düzce / Meraklı

Renklendirme Ustaları Bi Bakın !!!

BU RESMİ KİM RENKLENDİRECEK ACABA

LÜTFENNNNNNNNNNN

Tarih: 26 Temmuz 2007, 22:08 - İp: 88.***.**6.153
gladio_33
gladio_33 (üye)
İçel / Meraklı

stüdyo fotoğrafçısı arkadaşlar peki millete tekniğini öğretin ozamna da milet birşeyler öğrensin arkadaşlar. ama siz onada gelmiyorsunuz. Adam baskı yapılmasın diye çalışmasını yapmış küçük ebatta sunmuş sizi düşündüğü için onada karşısınız. ne yapmak gerekir ozaman bu sitede. Sadece fon mu alıp verecez? sizde fon almıyormusunuz peki siteden . bu da bu işi yapan insanların kazancına taş koymuyormu yani? yoksa bana dokunmayan yılan bin mi yaşasın ??
steve tbr ederim çalışman güzel olmuş. Küçük eklemişsin ama yinede takdire değer görünüyor , çalışmanın güzelliğindewn takdir ederim seni.
haddim olmadan öneride bulunuyorum kursaty kardes sende bunu öğrenmeye çalış bence. Ustalarımıza yapamadğın beceremediğin yerleri sorman daha uygun olur bence .

Tarih: 29 Temmuz 2007, 02:36 - İp: 85.***.**3.31
gokturk
gokturk (üye)
Ankara / Meraklı

bak kardeş yaş ile alakası yok benim arkadaşımın sütüdyosunda senin yaşında harikalar yaratan biri var.neden sen yapamayasınki.belki ilerde sende okadar iyi işler yapacaksınki bu işten ekmek yiyeceksin.

daha sen kiminle konuştuğunu bile bilmiyorsun.yardımsever insan ol demişsin.
benim nekadar yardımsever ve paylaşımcı bi insn olduğumu görmek istiyorsan buyur.

http://www.teknobilgi.net/pano/index.php?board=364.0

Tarih: 29 Temmuz 2007, 12:52 - İp: 88.***.**0.245
kursaty
kursaty (üye)
Düzce / Meraklı

paylasımını oraya değil buraya yap ozmn oldumu baska siteler bizi ilgilendirmez ozmn sende bu steye bak www.turkiye-board.de adminstratörüm

Tarih: 29 Temmuz 2007, 13:54 - İp: 88.***.**7.89
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Arkadaşlar konuyu tartışma konusu yapmayalım lütfen.Ben arkadaşı anlaması babından söyledim.Tabiiki studyo çalışanları düşüneceğiz.Bu arkadaşlar ekmek parasını bu işle karşıyorlar.Ben her zaman bu düşüneceğim.Ama tartışma konusu yapmayalım. SAYGILARIMLA.....

Tarih: 29 Temmuz 2007, 17:26 - İp: 85.***.**8.98
kursaty
kursaty (üye)
Düzce / Meraklı

SANA SAYGIM SONSUZ STEVE ABİ

Tarih: 29 Temmuz 2007, 21:51 - İp: 88.***.**4.109
gokturk
gokturk (üye)
Ankara / Meraklı

canım zaten tartışmaya hiç gerek yok sen bunu söyledikten sonra olay bitmiştir sende adminsin bende adminim ikimizinde konuları kıyaslansın bak bakalım adminin anlamı neymiş.

eğer admin olsaydın bunu yardım isteyerek kirletmezdin.

insanlar demezmi koskoca admin web tasarım ve photoshoptan anlamıyor diye.

kendini geliştirmeni tavsiye ederim bir admin olarak.
yaşın küçük çok daha fazlasını öğrenirsin benim yaşıma geldiğinde.

dua ve selmetle kardeş.

Tarih: 30 Temmuz 2007, 00:21 - İp: 88.***.**0.245