creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

Fotograf Hakkındaki Görüşleriniz

http://www.pbase.com/image/27341586

Burdaki fotograf hakkında ki görüşlerinisi yazarmısınız eksikler ve fazlalarını (fotograftaki sonukluk adobe rgb den kaynaklaniyo)

Tarih: 28 Mart 2004, 00:51 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

fotoğrafla biraz fazla oynamışsın bence.çenesi çok düzleşmiş.Ayrıca sağ gözünün üstü de düzleşmiş.Biraz yapmacık olmuş anlayacağın ama bu tür fotoğraflardan hoşlanan bir çok insan var.Adamın(veya kadının) suratını dümdüz yapıp veriyorsun bi hoşuna gidiyor o fotoğraf anlatamam

Tarih: 29 Mart 2004, 20:17 - İp: yok
creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

Teşekkur ederim bu yorumlara ihtiyacim var nede olsa bu ise yeni basladi

Tarih: 29 Mart 2004, 23:12 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

sen yeterki eleştirilere açık ol ben elimden geleni yaparım .Ayrıca fotoğrafların orjinal halini de görürsek daha iyi yorum yapabiliriz.Eeee başka yok mu fotoğraf?

Tarih: 30 Mart 2004, 02:49 - İp: yok
creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

http://www.pbase.com/image/26348136
bu adresten orjinaline bakabilirsin
çalismalarim stüdyoda en kisa zamanda birkactanesini gosteririm
Saygilar

Tarih: 31 Mart 2004, 00:04 - İp: yok
creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

12 yildir pc kullanicisiyim ve RGB i cok iyi bilirim bu resmin sana istersen orjinalini yollayim bi Photoshopta bak bide Paint de bak aradaki farki goreceksin yani windows la adobe rgb arasinda farkliliklar var eger renklerdeki donukluk solukluk benden kaynaklansaydi bunu photoshopla hue veya contrass ile rahatlikla ayarlardim ama nekadar ayarlarsam ayarlayim renkler bir gorunmuyor hatlarla oynamissin demissin ben sadece cenedeki yapinin bozuklugunu duzeltmek istedim sunki eminim kadinin cenesi orjinalde oldugu gibi dumduz olamaz bana mantiksiz geldiği icin duzelttim ya kadinin cenesi bozuk yada resmin orasi ile oynanmis burna gelince ki burunla fazla oynama yapmamaya calistim orda oynamamin nedeni bi usramdan ogrendigim bisey "burun butun ayrintilarin ortaya ciknasini saglar burnu olabildigince fazlaca duzeltmelisin" bu arada ustam yaklasik 35 40 yildir kalem Rotus yapan degerli bi insandir ben bu isi yaklasik 3 aydir yapiyorum ve bana yani 12 yildir bilgisayarlarla ugrasmis bi insana rgb i ogretemessin
Saygisislik yaptiysam ozur dilerim
sonucta bi amatorum ve elestirilere acigim ama PC konusuna gelince hicbir elestiriyi kabullenemem cunki bilgisayari "A" dan tut "W" ye kadar biliyorum artik
Saygilarimla

Tarih: 2 Nisan 2004, 23:01 - İp: yok
zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamlar ben fotoğrafı gördüm geçekten resim üzerinde çok oynamışsın müşteri eğer böyle beyeniyorsa sen böyle yapmaya devam et fakat ben fotoğrafçıyım diyorsan asla böyle yapma bende bu işte yenisayılırım (3senedir) asla böyle bir resim yapmam sana tavsiyem sende fotoğrafçılığını koru onu sanat olarak yap .

Tarih: 20 Mayıs 2004, 16:39 - İp: yok
  • 1