diyarharun
diyarharun (üye)
İstanbul / Amatör

Foto Calismasi

arkadaslar fotograafciliga cok merakim var herkonuda bilgi arastirmam var malesef su anda calismalarimi bi dijital makina vede photoshopla sürdürüyorum ama yeniyim öncelikle bunu belirteyim sizin yorumlariniz benim icin cok önemli eksiklerimi gidermek icin sizin sayenizde hergün yeni bir sey ögreniyorum beni yorumsuz birakmayin ltf [URL=http://img230.imageshack.us/my.php?image=istebuuuuuuuulc8.jpg]

Tarih: 15 Kasım 2008, 01:57 - İp: 91.***.**4.116
lütfi32
lütfi32 (üye)
Isparta / Amatör

[/IMG]
eline sağlık güzel olmuş .çalıştıkca ileride daha iyi olur.iyi çalışmalar.

#lütfi32' tarafından 15.11.2008 18:04:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Kasım 2008, 18:02 - İp: 81.***.**1.248
craazy
craazy (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım o gölge hariç herşey güzel alt kısma yaptığın gölgelendirma çalışması bütünlük kazandırmış ama o gölge olmamış bence daha netsiz yapabiliridn sadece gözler net diğer kısımlar soluk .... olamış bence .. bütün al yüzü sonra azalt çalışmalara devam et bence her seferinde daha güzel olur ...

Tarih: 15 Kasım 2008, 18:26 - İp: 78.***.**5.146
craazy
craazy (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ayrıca değişik hoş bi çalışma olmuş

Tarih: 15 Kasım 2008, 18:28 - İp: 78.***.**5.146
diyarharun
diyarharun (üye)
İstanbul / Amatör

yorumlariniz icin cok tesekkür ederim insallah sizlerin sayesinde daha iyi olacak her türlü elestirilerinizi bekliyorum cünkü onlar benim icin bi ders

Tarih: 15 Kasım 2008, 18:37 - İp: 91.***.**5.192
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Emeginize saglik.Arkadasinda dedigi gibi golge pek olmamis çok net duruyor opactysini biraz dusurebilirsiniz birde resime birlesik olan yeri daha net ve resimden uzaklasan bolumu daha sönük yapabilirsiniz.Bunuda hardnesi ve opacty ayari dusuk silgiyle golgenin uç taralarini silerek yapabilirsiniz.
Rotus çok fazla kaçmis yuz hatlari gitmis.Rotusu çift layerle çalisip sonra gozleri,dudaklari,burun ve agiz kenarlarini yine opactysi dusuk silgiyle silerseniz daha net bir çalisma elde edersiniz.
Buuny nin bacak kismida goze çarpiyor,onuda çocuk uzerinde yaptiginiz gibi suya gomerek deneyin isterseniz.
Bende amotor olarak ugrasiyorum ve onerilerim amotorce.Basarilarinizin devamini dilerim.

Tarih: 16 Kasım 2008, 18:39 - İp: 84.***.**5.44
diyarharun
diyarharun (üye)
İstanbul / Amatör

öncelikle yorumunuz icin cok tesekkür ederim dediklerinizi bidaha uyguluyacam insallah olmusmu olmamismi diye bidaha size sunacagim. ama bu hazir bi fondu yapabilirsem fon üzerindede calismalar yapacam,

bakalim begenecekmisiniz arkadaslar beni mesajsiz birakmayin sizin desteginiz benim icin cok önemli...

Tarih: 16 Kasım 2008, 22:01 - İp: 91.***.**9.173
karayak
karayak (üye)
Burdur / Profesyonel Fotoğrafçı

arkdasim seni kırmak gibi olmasin amatorsen iiiyi ama filet de ki sekmetleri bi arastir kullanmayi ogren ve diger yamalari da foto shop kur kullanlik bir program degil her seyini arastir iki kesip sayfa kıvırmak hafiflestirmek ilen bitmio unutmaa ctrl-t basili ve sift ilen denge ve ardindan ctrl basili farklı calismalar cıkar ve kesimi yeni isen turlemeyi vız gecme kesimi ii bilmiyorsun ben kesim programi kullanmak maskpro kinkout :D

vertus falan kullanmam en iyi ellen yapilan

Tarih: 1 Aralık 2008, 11:06 - İp: 85.***.**6.55
anka_61
anka_61 (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

Geçekten acemimisin
işin teknik kısmı için acemilik olabilir . Konuyu hazırlaman güzel....

Tarih: 15 Ocak 2009, 22:22 - İp: 212.***.**0.28
  • 1