lütfi32
lütfi32 (üye)
Isparta / Amatör

Benim Çalışmam 1

arkadaşlar bi çalışmamı daha size sunuyorum.lütfen olan veya olmayan yerlerini söyleyin.fotoğraf alıntıdır..........

#lütfi32' tarafından 26.12.2006 21:12:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2006, 20:14 - İp: 85.***.**5.176
lütfi32
lütfi32 (üye)
Isparta / Amatör

sergiz kardeşim konunun açıldığı tarihe pek dikkat etmedin herhalde.ben bunu photoshop a yeni başladığım zamanlarda yapmıştım.şimdi daha iyisini yapabilirim ama yinede ben bir amatörüm bu işi hobi olarak yapıyorum.

Tarih: 23 Kasım 2008, 19:50 - İp: 88.***.**9.14
karayak
karayak (üye)
Burdur / Profesyonel Fotoğrafçı

bir amatore gore guzel tuyleme ve denilen gibi beyazlatma ve bakis lari ii ayarlamk gerek normal bir kisi baksa sorun yok onun icin iii bir foto olur ama fotoshoculara sordugunda acigin cok olur:D

ben ve gelin damat pozlarinda yuze kendinizden makyaj yapmayi unutmayalimmmm

:D

en guzeli aslında pozlu makinalar ve fon komak sacma dogal fotograf daha guzel gel anlat bunu musteriyeee

:D

olmadigi bir kisi yapiyoruz neymşis sivilce neymis gulmemis neymis disleri ooooo teni giysi rengi goz rengi car curt purt kurt :D

Tarih: 1 Aralık 2008, 10:58 - İp: 85.***.**6.55
komandoo50
komandoo50 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

eline sağlık ama çalışman baştan hatalı çünkü böyle bir bayan için bu fon kullanımı yanlış bence ten uyumu ve fonla fotograf arasındaki katmanları oluşturmuyor çok fazla kütlük var eğer başarılı fotoğraf işlemek istiyorsan fotoğraftan fona geçişlerin kat kat olmadır o zaman istediğin neticeyi yakalarsın bence çalışmalarında başarılar dilerim

Tarih: 30 Ocak 2009, 14:51 - İp: 88.***.**9.235
tugcem_nur
tugcem_nur (üye)
Gaziantep / Amatör

bende istiyorum acaba yaparmısınız

Tarih: 31 Ocak 2009, 20:52 - İp: 88.***.**0.75