fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Yorum Talepleri

Sitede fotografçılığa yeni başlayan ve eleştiri isteyen üyeler var. Maalesef bu tür fotografları ayırt etmenin kolay bir yolu yok.
Dikkat çekici olmayabilirler, o yüzden gözden kaçmaları, yazılı açıklamaların görülmemesi olası.

Önerim şu; fotograf eklerken, fotografın adına bir özel işaretle başlamaları.
Mesela "%% günbatımı" gibi, veya sitenin teknik yapısına uygun herhangi bir ayırt edici, normal olarak fotograf adında yer alması olası olmayan, işaret.

Bu tür arkadaşlara eleştiri yapmak isteyen tecrübeli üyeler fotograf arama kısmına bu işaretleri koyarak arama yaptıklarında, bu fotografları bulabilir.

Belki fotograf ekleme paneline bu yönde minik bir bilgilendirme satırı koyulabilir.

Tarih: 3 Mayıs 2006, 03:04 - İp: 88.***.**9.44
dnchr
dnchr (üye)
Çanakkale / Meraklı

bencede yeni başlayanlar eleştirilerle kendilerini geliştirmek isteyen üyeleri ayırt etmenin bir yolu olmalı..ayrıca sitede pek gerü dönüşü olan bir sistem varmış gibi gelmiyor..yani eklen fotoğraflarda detaylı arama yapmak gerekiyor..galeride son yorum dün bügün yerine son 1 hafta fotoğraflarının hepsini görebilsek unutulup gitmede belki bir derece de olsa azalabilir..

Tarih: 3 Mayıs 2006, 12:23 - İp: 85.***.**6.155
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

http://forum.netfotograf.com/onerileriniz.asp?msg_id=8650

sayfasındaki öneri aynı yönde.. konuyu güncelleştirmek istedim...

Tarih: 11 Haziran 2006, 15:10 - İp: 85.***.**7.95
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Ben bir yorum yaptığım gotografı bir daha pek bulamıyorum.
Sağolsun bazı arkadaşlar duyarlı öm ile sorular soruyorlar yada teşekür ediyorlar. kullanıcı adlarından ekrar bakma fırsatı buluyorum foograflara.Foograflar çok hızlı ekleniyor ve hepsini yorumlamak mümkün değil
Yeni başlayanlar için ayır edici bir üyelik sır bence
"amatör"

Tarih: 17 Haziran 2006, 12:26 - İp: 85.***.**0.209
bashak
bashak (üye)
İstanbul / Meraklı

Yorumladığınız fotografların hepsi tek bir butona basarak görebilirsiniz.
Galeri bölümüne girip kendi adınızı yazdığınız zaman açılan sayfada yaptığınız yorumlar diye bir buton var ona tıkladığınızda yorum yaptığınız bütün fotograflar karşınıza çıkıyor. Sanırım yeterince detaylı bakmıyoruz siteye..

Tarih: 19 Haziran 2006, 10:58 - İp: 195.***.**5.72
  • 1