oguz
oguz (üye)
İstanbul / Amatör

Yeni Üyelerin Belirlenmesi Hakkında

Bu benim forumda ilk Açtığım konu olacak,bugün yeni yayınlanan fotoğrafları incelerken yeni üyelerin fotoğraflarına olumlu veya olumsuz yorum yapılmamasından yakınan bir arkadaşa denk geldim aklıma siteye üye olduğumda ilk yorumu aldığım gün geldi gerçekten çok keyifli ve destek veren bir olaydı,sitemize hergün o kadar çok yeni üye kayıt yaptırıyorki ister istemez o ilk olumlu olumsuz eleştirilerimizle gereken desteği gösteremiyoruz,bu olay karşısında benim aklıma ilk gelen şey Site yöneticisinin desteği ile yeni üyelerin yayınlanan ilk fotoğraflarının isimleri renkli olarak yayınlansa bizlerde özellikle o fotoğraflara zaman ayırsak oldu,görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Sevgi ve selamlarımla...

Tarih: 6 Mart 2006, 22:33 - İp: yok
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba oğuz.
bu arada siteye hoşgeldin.

bu konuda sana bir önerim olacak;
eğerki fotoğraflarına yorum almak istiyorsan.
çok sıradan çekimler yapmalısın. hatta varsa bir küçük kardeşin, ver makineyi eline gidip sağı solu raskele çeksin.

yada sen çekeceksen gidip bir gözel kızla anlaş. onu alıp bir havuz başına git ve her açıdan raskele fotoğraflarını çekip bu sitede yayınla. bak o zaman nasıl yorum yapıyorlar.

umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

Tarih: 6 Mart 2006, 23:08 - İp: 88.***.**5.108
oguz
oguz (üye)
İstanbul / Amatör

Merhabalar Orhan bey,
herhalde gözden kaçırmış olacaksınızki ben eski bir üyeyim yorum alamama gibi bir durumum yok,forumda ilk kez yazıyorum oda kendim için değil yeni üyelerin desteklenmesi için onların gönderdiği fotoğraflara bir ibare konması hakkındaki düşüncelerimi dile getirip sizlerin öneri ve fikirlerinizi almak istememdir.
Sevgi ve selamlar...

Tarih: 6 Mart 2006, 23:27 - İp: 85.***.**4.81
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

sevgili oguz,

bu önerinize bende yeni fotoğraflar ekleyen birisi olarak tabiki katılıyorum.. ve bu fikrinizi destekliyorum..

ayrıca sayın orhanyum oguz bey bu sitenin makro babalarından birisidir gerçekten mükemmel makroları var..

sağlıcakla..

Tarih: 7 Mart 2006, 11:39 - İp: 85.***.**8.62
osmannuri
osmannuri (üye)
Karaman / Amatör

merhaba arkadaşlar ben bu siteye yaklaşık 2 aydır üyeyim çektğim fotoğrafları yolayıp paylaşmak istyorum belki bazı kişlere basit gelebilir.ben içimden geldiği gibi davranıyorum benim yorum alıp almama gibi bir derdim yok yorum yapılrsa daha iyi olur eksiklerimizi gideririz ama ben kimseyi yorum yapmaya zorlayamam ben yine fotoğraf çekecem yine yolluyacam HEREKESE SELAM IŞIĞINIZ BOL OLSUN

Tarih: 7 Mart 2006, 14:27 - İp: 81.***.**7.195
SWING
SWING (üye)
İstanbul / Amatör

Orhan abi , ben de yeni üye oldum ama dediğin gibi degil.Yane al eline makineyi pili bitene kadar çek çek olmuyor.

Hadi oldu, galeriye koydun. Bu sefer yorum yapılıyor ama yapılan yorum havada kalıyor.

Güzel bir sohbete daldığım için özür dilerim...

Tarih: 11 Mart 2006, 20:57 - İp: 81.***.**3.35
testaramen
testaramen (üye)
İstanbul / Amatör

Oğuz bey size katılıyorum, site günden güne kalabalıklaşıyor çok fotoğraf yayınlanmaya başladı. Hepsini takib etmek zor oluyor. Yorum yapmak açısından yeni üyeleri bende desteklemek istiyorum ama bulamıyorum. Dediğiniz gibi bir işaret olursa iyi olur mural veririz yeni üyelere.

Tarih: 27 Mart 2006, 15:42 - İp: 195.***.**4.85
agah
agah (üye)
İstanbul / Amatör

Tarih: 4 Mayıs 2006, 00:10 - İp: 85.***.**6.179
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Katılıyorum... Yeni katılan arkadaşların teşviğe, olumlu veya olumsuz da olsa yoruma, bilgi ve fikir edinmeye ihtiyacı var..

Tarih: 27 Mayıs 2006, 16:21 - İp: 85.***.**5.250
pirata
pirata (üye)
İzmir / Amatör

Aynı kişiler birbirlerine süper, çok güzel, mükemmel, muhteşem, işte sizden beklenebilecek bir fotoğraf daha, alkış, gülümseme, göz kırpma tarzı birbirlerinin popülerliğini arttırıcı, birbirlerini destekleyici yorumlar yapmazsa sahte nickler engellenirse yeni ve yeni olmayan fakat sitede çevresi de olmayan üyelerin fotoğrafları da ön plana çıkma şansı bulabilecektir.

Tarih: 27 Mayıs 2006, 16:36 - İp: 88.***.**0.254
hsinan
hsinan (üye)
Yurtdışı / Meraklı

#hsinan' tarafından 03.08.2007 17:10:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Mayıs 2006, 17:50 - İp: 88.***.**3.47
  • 1