realsanto
realsanto (üye)
Bursa / Amatör

Yeni 1 Öneri

arkadaşlar...siteye üye olan sayısı hızla artmakta..aklıma şöyle bir fikir geldi..fotoğrafların kalitesizliği konusunda....tabi sanal ortamda mümkünse...
siteye yeni kayıt olan üye'ye yaklaşık 1 ay oryantasyon süresi verilsin...bu süre içinde siteye fotoğraf ekleyemesin..çünkü katılımcıların amacı biraz da olsa birşeyler öğrenebilmektir...aaa üye oldum hadi foto göndereyim olmamalıdır...bu intibak süresi içerisinde yeni üye forumları gezer...bu konudan yakınıldığını farkeder...galeri ye girer...ne tür fotoğraflara ne tür yorumlar gelmiş,ona bakar...bu 1 ay süresi içerisinde siteyi tanır..üyelerin neler istediklerini öğrenir...
..
daha fazla ayrıntılı açmama gerek yok sanırım konuyu...
fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...???????????
...
şunu tekrar hatırlatmak istiyorum...netfoto diye bi site varmış fotoğraf gönderebiliyormuşuz değil de bu sitede fotoğrafçılık hakkında bilgi edinebiliomuşuz olmalıdır..bu yüzden olaya katı yaklaşmadığımı düşünüyorum..

Tarih: 13 Kasım 2005, 00:00 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gercekten ikisi bir olurlarsa, bayagi adil olur..
..
realsanto, pazarbey artik doga fotograflari da cekiyormus.. sadece macro adami degil yani.. hem de ne fotograflar..
bundan boyle pazarbey'i kimse tutamaz, kendisi bile..

Tarih: 16 Kasım 2005, 14:47 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

merhabalar, galerileri dolaşırken aynı fotoğrafın 3-4 yerde birden olduğunu gördüm eğer server da problem varsa 10000 fotoğrafa gelince fotoğrafların tekrar değerlendirilip silinebileceğini okumuştum önce bu fotoğrafların silinmesi uygun olmazmı.
saygılarımla.

Tarih: 16 Kasım 2005, 19:05 - İp: yok