gardiyan
gardiyan (üye)
Sivas / Amatör

Üyeler Arası Chat

Sayın net fotograf yöneticileri o an net fotğraf adresinde bulunan aktif üyelerin ve ziyaretçilerin kendi aralarında fotoğrafçılık hakkındaki bilgilerini paylaşabilmeleri için bir chat sayfası yapılabilirmi.Arkadaşlar sizde bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim

Tarih: 11 Aralık 2004, 17:40 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba,
Bu konu zaman zaman bana mail yoluylada önerildi, ben hep chat olayı olursa forumda kalıcı olan başlıklar olmayacağını ve benzer sorunlar yaşayan arkadaşların ulaşabilecekleri yazılı konular olsun diye chat olayına sıcak bakmadım, tabiiki bu benim fikrim bu konudaki önerilerini diğer arkadaşlarda yazarsa sonucuna göre değerlendiririz.

Saygılarımla

Tarih: 12 Aralık 2004, 12:58 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

Bende Gardiyan arkadaşa katılıyorum böye bir şey olursa gerçekten iyi olur...forumun özelliği kalmaz demişsiniz sizde sadece sohbet için açarsınız böyle bir yer yani sadece havadan sudan konuşmak için öyle mak.vb.problemler için yine forumu kullanırız...

Tarih: 12 Aralık 2004, 14:35 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Bence de forum uygun ve kalıcı arkadaşlar chat 'e başlarsanız herkes herşeyden kopar.Bizleri kendinizden ve bilgilerinizden mahrum etmeyin lütfen.

Tarih: 12 Aralık 2004, 23:34 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

bu konuda sn. fdiker ve aynı zamanda murat kerdeşimizin görüşlerini ortak taşıyorum daha sonrada bilgi bulma açısından chat olayı kötü etkiliyecektir fakat değşik bi forum başlığı olabilir. chat bölümünede katılıyorum ama havadan sudan diğer konulardan konuşulursa tabii aksi taktirde bilgiler kalıcı olmaz.

Tarih: 14 Aralık 2004, 09:09 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

zaten bende tembeleryk arkadaşımızın yazdığı gibi diyorum...

Tarih: 16 Aralık 2004, 18:35 - İp: yok
mexvolkan
mexvolkan (üye)
Malatya / Haber Fotoğrafçısı

gerçekten çok iyi bir düşünce biz fotoğrafçılar kendi aramızda birbirimizle bilgi alışverişi yapmak ve aynı zamanda da tecrübelerimizi aktarmak lazım herkezin eksik bir yönü vardır herhalde..... saygılarrrrrrr

Tarih: 21 Aralık 2004, 14:34 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Chat'in sitenizde yapılıyor olması harika olur. Forumun itibarı düşmez bence. Sorunu olanlara hemen çözüm bulmak için de harika olur. Foruma katılımı daha da arttırır. Üye sayısı da artmış olur. Trafik çok yoğun olacaktır. Aktif konular hararetle tartışılacaktır.... Kısaca geç kalınmıştır bile diyebilirim

#suysal1' tarafından 21.12.2004 16:09:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Aralık 2004, 16:12 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Sn.Site Yöneticisi açılan bu konu hakkında üye tamsayısına bakarak fazla öneri beklemeyin. Çünkü üyelerin büyük bir çoğunluğu amatör oldukları için çekimser oluyorlar. Kişiler maalesef yabancı olduğu konular hakkında fikir beyan edemiyorlar. Bunu anlayışla karşılamak gerekiyor tabi. Bunun için bir müddet daha teklifleri alıp en doğru olanı neyse onu yapmak gerekiyor .

#suysal1' tarafından 21.12.2004 16:32:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Aralık 2004, 16:36 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

Karar verdiniz mi sayın fdiker?yapacakmısınız?

Tarih: 23 Aralık 2004, 21:12 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Aslında çok taraftar değilim, madem isteniyor çok basit bir uygulama en azından görmek adına ekleyebilirim, ancak bunun için biraz zaman isteyeyim sizden çünkü forum ve galeri bölümleri üzerinde çalışıyorum. Forum alt yapısı değişti son rötuşlardayım görsel olarak çok değiştirmiyecem ancak konu başlıklarını dahada parçalamak istiyorum.

Saygılarımla

Tarih: 24 Aralık 2004, 08:52 - İp: yok