keremusta
keremusta (üye)
İstanbul / Amatör

Üye Sayısı Gerçek Mi?

Kompakt DFM satın alma rehberine açtığım konulara bir iki tane cavap anca geldi yada gelmedi, 73 bin üye varsa bu nasıl iş anlamadım gitti

Tarih: 12 Mart 2007, 03:23 - İp: 194.***.**1.244
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

galeri ve seri ilan bölümünün müdavimleri ayrı.. bende, üyeliğimin ilk senesi boyunca foruma, 2-3 cevap ancak yazmıştım..

Tarih: 12 Mart 2007, 09:06 - İp: 85.***.**7.181
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

merhaba actıgınız konulara baktım..birine ben bile cevap vermişimki o bolume pek gırmem...
sordugunuz sorular sumakina su fıyata nasıl seklinde sorularmıs ve gerekli cevaplarda verilmiş..cok gezilmeyen bir bolum olmasıın yanında insanlar zaten benim verecegim cevap verilmiş aynısını yazmaya gerek yok diye dusunmuslerdir...aynı zamanda 73000 uyenın tamamı aktif uye degil malesef..aktif uye sayısı bunun cok daha altındadır..tam rakam veremeyecegim...

Tarih: 12 Mart 2007, 13:00 - İp: 88.***.**7.120
yapan09
yapan09 (üye)
Aydın / Meraklı

Üye sayısı konusunda hiç biryerdeki rakamların doğru olması mümkün değildir. Eskiler hatırlıyacaktır üyelerden bir tanesi bayan nick ile yeni üyelik alarak katılıp bu sitedede kendisine asılanları deşifre etmişti.Siteden atılan bazılarının başka isimlerle tekrar girdiği anlaşılmıştı, yani sanal ortamda girişlerin sınırsız olması denetlenememesi,uzun süre kullanmayan arkadaşların eski şifrelerini unutmaları yeniden üyelik alarak katılmaları üye sayılarını abartılı bir düzeye çıkarıyor diye düşünüyorum.

Tarih: 15 Mart 2007, 11:57 - İp: 88.***.**8.172
oximaxo
oximaxo (üye)
İzmir / Amatör

selam arkadaşım bayan olsaydın yada nick bayan olsaydı yağmur gibi cevap alırdın malesef bazı şeyleri daha aşamadık iyi çalışmalar..

Tarih: 18 Mart 2007, 09:27 - İp: 88.***.**6.10
volkansarı
volkansarı (üye)
Bursa / Firma

ben yeni üyeyim mesela gecen hafta seri ilanlara ilan bıraktım almanyadan bile arayan oldu 250 kişi ilanıma baktı 15 20 si benımle ırtıbata gectı bence meslek grubu olarak en güzel organize olmuş site bu diye düşünüyorum.

Tarih: 27 Mart 2007, 08:06 - İp: 85.***.**8.120
  • 1