the_wall
the_wall (üye)
Ankara / Firma

The_wall

SAYIN NF ÜYESİ. AŞAĞIDA KİMLİK BİLGİLERİ VERİLEN ŞAHISLA UZAKTAN YAKINDAN BİR TANIŞIKLIĞINIZ,AHBABLIĞINIZ, HUKUKUNUZ VAR İSE LÜTFEN FOTOGRAFLARINI SADECE İZLEYİNİZ. . .

DİKKAT...!!!

AKSİ HALDE SİTE İÇERİSİNDE "NE BU KARDEŞİM ADAMA ZIRT PIRT HER FOTOGRAFINA YORUM YAPIYORSUN " ŞEKLİNDE BİR MESAJI MALESEF HALA TANIMADIĞIM ŞAHISLARDAN GÖNDERİLMİŞ OLARAK MESAJ KUTUNUZDA BULABİLİRSİNİZ.

Kullanıcı Adı : the_wall
Adı: Ahmet
Soyadı : YILMAZ
Doğum Yeri : zonguldak
Doğum Tarihi:1977
Yaşadığı Şehir: istanbul
Donanım: Canon EOS 40 D, sağ miyop, sol hiperm.0,25 astimat gözler...
Tarz: sb ve bol kontrast arada bir renkli ( Konulu )

BİLGİLERİNİZE....

SAYGILAR.

AHMET YILMAZ.

Tarih: 4 Mart 2009, 12:15 - İp: 88.***.**0.204
hamit54
hamit54 (üye)
İstanbul / Meraklı

Sevgili dostum,ben senin beğendiğim hissettiğim çalışmalarına kendimce
bir şeyler yazmaya devam edeceğim.
Sözünü ettiğin olası mesajlar için yol açık.
Sen duyduğun her sese kulak verme bence.

Selamlar dostum...

Tarih: 4 Mart 2009, 12:26 - İp: 88.***.**1.104
boracinar
boracinar (üye)
Balıkesir / Amatör

ANLAT:
-ben bu şahsın bir kaç fotoğrafını gördüm sitede. başka şehirlerde yaşarız, kendisini tanımam etmem. hiçbir yönümüz de benzemez zaten. ben manzara fotoğrafları çekerim daha çok. O ise genellikle s/b ve bol kontrast arada bir renkli ve konulu (ne demekse) çalışmalar yapar. sadece kullandığımız makinaların modelleri aynı. lenslerimiz bile aynı değil. pek birşeye de benzemez fotoğrafları ama bazılarına yorum yazmışlığım vardır. ben sadece O da bana yorum yazsın diye yazdım zaten. suç olduğunu bilsem yazar mıydım. bundan sonra yorum yazmak mı; asla, ne münasebet. diyeceklerim bundan ibarettir sayın hakim.

beyefendilik buraya kadar,
istediğim (yorumu hak eden) kişinin, istediğim fotoğrafına, istediğim yorumu yazarım. manzara çekerim, s/b yorumlarım. yeter ki kişi kendi çektiği fotoğrafları yayınlasın. kim ne mesajı yazarsa da yazsın. ben 1990 yılından beri fotoğraf çekiyorum, dijitalle öğrenmedim bu işi.

bir de manzara-sb konusunda ekleme yapayım dostum. "renkli gözlü erkeklerin bir bölümünde olduğu gibi ben de renk körüyüm"

Tarih: 4 Mart 2009, 13:27 - İp: 88.***.**6.6
fkocaeli
fkocaeli (üye)
İstanbul / Amatör

Kıymetli Arkadaşım,
Sitede gördüğüm emek verildiğini,çok kıymetli olduğunu düşündüşüm zamanını uyumak yerine,şurada burada ziyan etmek yerine birşeyler üretebilmek adına fotoğraf çekmekle uğraşan her arkadaşıma gücüm ve vaktim yettiğince olumlu yorumlarıma devam edeceğim,her yerde olduğu gibi farklı düşünenlerde olabilir,bu tür düşüncelere çok rağbet etmeden doğru olduğunu düşündüklerimizi yapmalıyız bence,bana göre çok başarılı çalışmalarını keyifle değerlendirmeye devam edeceğim.Kolay gelsin diyorum çok selamlar.

Tarih: 4 Mart 2009, 13:32 - İp: 88.***.**4.122
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

olayı kavramayamadım ben ne olmuş bizi ilgilenidiren kısmı nf üyesi olan kısım heralde bi yazayım dedim.

Tarih: 4 Mart 2009, 19:29 - İp: 78.***.**5.76
the_wall
the_wall (üye)
Ankara / Firma

Değerli "sansabosa" arkadaşım.
bilmemek ayıp değil biliyorsun, lütfen...

saygılar sunuyorum.

Tarih: 4 Mart 2009, 20:06 - İp: 212.***.**5.106
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

ama hala da öğrenmiş değilim...

Tarih: 4 Mart 2009, 23:46 - İp: 78.***.**5.76
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hiç bir şey anlamadım

Tarih: 8 Mart 2009, 09:55 - İp: 88.***.**0.187
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Bende anlamadım.

Tarih: 8 Mart 2009, 19:10 - İp: 78.***.**6.25
aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

Sevgili the wall,ben sizi tanımam ama karelerinizi beğeniyorum,bu yüzden favori listemdesiniz...Şimdi ,madem bu sitede favorilerin diye bir seçim yeri var ve biz de beğenimize göre seçiyoruz ,e o zaman onu takip ediyoruz demektir,bu yüzden baktığım fotoğrafa da yorum yazmaktan normal ne olabilir...Bir de ben bir tarafım tabii(ben objektifim diyenlere)beğendiğim taraftayım Beğendiğim her karenin altına yorum yazmaya çalışıyorum,beğenmediğime yazmamaya dikkat ediyorum,tanımadığım bir insandan hoş olmayan bir tepki almak istemediğim için...Niye içimi döktüm

Tarih: 18 Mart 2009, 16:40 - İp: 88.***.**6.245
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

-Beğenmediğiniz anlamında değil, varsa kaygı tasa pekâla çekinmeden eleştirebilme hakkına sahipsiniz ,eklenen bir resimde leke görürsünüz yazın belirtin üyeye, herşeyi illa beğenme zorunluluğu yok keza..Varsın millet birbirine küs olsun.Otursun o da şapkasını önüne koysun bakalım..

Tarih: 18 Mart 2009, 22:18 - İp: 88.***.**7.9