turk52
turk52 (üye)
Ordu / Reklam Fotoğrafçısı

Teşekkürler Netfotograf

Bu sitede bir çok bilgi var, insanların burada toplanıp kendi fikirlerini bribirleriyle paylaşıp, birbirlerine çözüm bulması. Gerek amatör gerek profesyonellerin birbirlerinden faydalanması çok güzel birşey. Biliyorum ki NETFOTOGRAF'ın forum sayfalarında bir çok kişi çözüme ulaşıyor, bilgisini güçlendiriyor. Ben şahsi olarak bu siteden çok şey öğrendim. Sitenin bazı eksiklikleri olabilir ama bence mükemmel bir site, bunu sitenizde şuyok bu yok falan filan diyerek kötü sözler sarf ederek söylemek çok yanlış. Ben bizleri böyle bir çatı altında toplayan NETFOTOGRAF'a TEŞEKKÜR EDİYORUM..

Tarih: 23 Mart 2005, 12:15 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Görüşlerine katılıyorum. Sevgiler...

Tarih: 23 Mart 2005, 13:33 - İp: yok
alibali
alibali (Üye)
Osmaniye / Meraklı

Tüm gönlümle katılıyorum...

Saygılar...

Tarih: 23 Mart 2005, 22:26 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Aynen katılıyorum.Bir de lütfen tüm forumca tanışalım a da uğrarsa arkadaşlar çok daha iyi olur.

Tarih: 24 Mart 2005, 00:16 - İp: yok
ulku-u
ulku-u (üye)
Antalya / Amatör

tüm fotoğrafça tanışalım bölümü yeni üye olanlar tarafından dikkat çektiğini sanmıyorum bu bölümün ilk başta olmasının kolay ulaşım ve görünülürlük açısından daha iyi olacağını düşünüyorum.....

Tarih: 12 Nisan 2005, 15:26 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Bende tşk ediyorum, bilgisini paylaşan tüm arkadaşlara...

Tarih: 12 Nisan 2005, 22:26 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

bende katılıyor herkese başarılar diliyorum.

Tarih: 17 Haziran 2005, 14:55 - İp: yok
visualize
visualize (üye)
İstanbul / Meraklı

gercekten bizlere faydalı olacagını siteye üye olunca daha iyi anladım...

Tarih: 22 Aralık 2005, 12:19 - İp: 85.***.**4.68
nihat
nihat (üye)
İstanbul / Amatör

Değerli görüşlerinize katılmamak mümkün değil.
Ama bir konuda bence yanlış düşünüyorsunuz.

Sitenin bazı eksiklikleri olabilir ama bence mükemmel bir site, bunu sitenizde şuyok bu yok falan filan diyerek kötü sözler sarf ederek söylemek çok yanlış.

Site elbette mükemmel bir site ve tabi ki ne kadar mükemmel olsada eksiklikleri mutla olabiliyor. Şu yok bu yok diyenler bence sitenin gelişimie katkı sağlamak, eksikliklerin tamamlanması yönünde çalışmaları desteklemek veya en azından eksikliklere işaret etmek için söylemektedirler. Haksız yere eleştirileri kastetmiyorum elbette. Ama eksiklikleri işaret edenlerın davranışlarına "yanlış" demek haksızlık olur düşüncesindeyim.

Selamlar, sevgiler
Nihat YALINKILIÇ

Tarih: 22 Aralık 2005, 19:14 - İp: 85.***.**3.50
  • 1