fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Sunucumuzun Taşınma Sorunsalı...

Merhaba,

Serverımızın bağlantı hizmetini aldığımız firmada 26 Eylül 2009 akşamı taşınma işlemi gerçekleştirilecektir. Bu sebeple sitemiz saat 23:00 itibarıyla 3-4 saat kadar kapalı kalacaktır. Tüm üye ve ziyaretçilerimize duyrulur.

Saygılarımla
Fikret Diker

Tarih: 26 Eylül 2009, 15:29 - İp: 78.***.**7.98
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

fdiker'den sonra etkiyi en fazla hissedenlerden biri de benim sanırım.
bazıları, cepten veya MSNden habire beni yiyip durdu:
Ne zaman açılıyor, hala olmadı mı, ayy niye böyle gecikti??

NF basın sözcüsü müyüz yaw
Hele açıldı da huzura erdim

Ah bi de gece saat 1'e kadar açılmış olaydı ya
Açılsaydı, bir arkadaş gayfemize gelip "en büyük sizin gayfe" diyecekti de

şükür kavuşturana

Tarih: 28 Eylül 2009, 13:41 - İp: 88.***.**5.17
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Hee diyecektik emme geçti bolunun pazarı artık.

Seni bırak bana bile soran sorana.

Sankim sitenin muhtarı benim.

Muhtar seçimleri olursa adaylığımı koyarım artıkın.

Tarih: 28 Eylül 2009, 14:50 - İp: 81.***.**2.242
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Tek ayak üstünde 10 dakka durdum geldim...

Muhtarlık... Aslında bi tarihte "Muhtar" üyemiz vardı. Çoktandır ortalıkta görünmüyordu. Banada kızmış olabilir. Uuuzuuunca bir aradan sonra bugün "Aktif Üye" listesinde adını gördüm. Sadece geçiyordu sanırım.

Banada kapalı kalmamız ile ilgili olarak epey bi telefon geldi, baya bi kişinin hayatında yer etmişiz demekki, ne mutlu bize. Kıymetimizi pekiştirmek için ara-sıra kapalı mı kalsak ne?

Mete bey, Radore (+Vargönen) firmasından başka bir firmayla çalışmadım. Yayıncı fimalar ile ilgili forumları bende işim gereği takip ediyorum. Gerçekten her yönüyle sorunlu bir konu ve sektör. Çalıştığım süre içinde fazlasıyla desteklerini gördüm. Netfotograf.com gibi büyümeye açık ve büyürken de bir çok siteye göre çok fazla veri çeken (galeriden sebep) siteler için altyapı çok önemli. Bu yüzdende 3'ün 5'in hesabını yapmamaya çalışıyorum. Dolayısıyla Radore firmasını öneririm.

Lazut hocam, aslında elimde netfoto.....com şeklinde olan bir sürü isim var. Ancak bu taşınma sürecinin başında bu kadar uzun süreceği ön görülmüyordu. Anlatıldığı kadarıyla yeni taşınılan yerde beklenmedik bir alt-yapı sorunu. Ev taşıyoruz tonlarca sorunla uğraşıyoruz, 750 tane kadar teknolojik alet taşımak başlı başına sorundur. Eğer bu süre öngörülseydi, sunucumuzu gerekirse bir-kaç haftalığına başka bir yere koydurturduk. En kötü ihtimal ismimizi bir yerlere yönlendirirdik.

Yanımızda olan tüm dostlara sevgilerimle...

Tarih: 28 Eylül 2009, 15:15 - İp: 188.***.**2.7
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

facebook falan kapansın dert değil de, burayı çok aradım vallahi. Hadi sitenin yerlileri haberdardı tamam ama en azından bir yönlendirme linki verilemez miydi Fikret Bey?
Mesela tadilat esnasında siteye girmeye çalışılınca "A saat sonra sitemize erişim sağlanabilecektir" gibi bir bilgilendirme verilseydi hoş olabilirdi. Hem bizlere bir açıklama olurdu, hem de ilk defa girenlere patlak site izlenimi verilmezdi.

Tarih: 28 Eylül 2009, 15:26 - İp: 193.***.**8.54
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sorun değil patron..her şey yoounda sanırım..gerisi önemli değil..

Tarih: 29 Eylül 2009, 20:36 - İp: 88.***.**4.28
prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

netforum kendi kategorisinde emsalsiz bunu ben kendi kendime teyitledim
elinden oyuncağı alınmış çocuğa döndüm valla meğer ne kadar çok alışmışız

Tarih: 29 Eylül 2009, 21:29 - İp: 78.***.**9.60
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

29 Ekim nihayet geldi..
Artık ana sahife de olsun ülkemizin TÜRK Bayrağı, sitede olmalı diyorum,yarın TV'lerde logolarda bile başlar ..

Tarih: 28 Ekim 2009, 03:16 - İp: 88.***.**8.245