yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Siyaset Siyaset Siyaset...

birçok insan serbest kürsü de ,birbirine siyasi fikirlerini kabul ettirme çabası içinde,dostlukları zedeleyici topiklerle, sonucu bir yere varmayan konularla, amacı bir yere varmayan benimsette çabaları içinde, çabalaya çabalaya yorulup boğulmaya yüz tutan bir topik insan...

bu öneriler defalarca iletilmişsede,sonuç itibariyle silinme kararı alınmışsada,uygulamada gecikme ya da konu çokluğundan yetişememe den kaynaklanan bir kirlilik var...

ben diyorum ki , üst ban için oy kullanma hakkına sahip kişiler yanılmıyorsam bi 20 kişi kadar juri vardı.

onların topik kilitleme hakkı var mı bilmiyorum ama yoksa bu imkanın verilmesini talep ediyorum

böylece yetişememe gibi bir problem kalmayacağı kanaatindeyim...

ben siyasetin,forumlarda insanları birbirine düşürdüğüne inanıyorum...

Tarih: 20 Mart 2008, 12:31 - İp: 88.***.**4.205
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

dogruya dogru snede haklısın

Tarih: 21 Mart 2008, 03:51 - İp: 88.***.**2.103
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

başlığı görünce "oooo , bu arkadaşıda bozmuşlar, buda siyasete bulaşmış" dedim kendi kendime..

Evet, bazı konuları açan kimseler, asıl yazıyı yazarken gelen uyarılara hiç aldırış etmiyor..

Moderasyonun, durumu görüp görmediğine tam emin değilim.. Ancak 15-20 hatta daha fazla cevap almış bir konuyu silmekde tereddüt ettiklerini düşünüyorum.. Oradaki yazı, fotoğraf dostluklarını bozacak nitelikte olsa bile, bazen öyle güzel cevaplar geliyorki, dostluğu ve birliği hatırlatıyor..

Site yönetimine bazı aykırı konuları link vererek yazarsak durum illaki değerlendirilecek.. Bu gibi bir davranışı, ihbarcılık gibi kabul etmek mümkün değil.. Düşünsenize; her günkü gibi adres satırına yazıyorsunuz "net" derken satır tamamlanıyor, güler yüzünüzle baktığınız sayfa "bu siteye erişim mahkeme kararı ile" yazısını görüyorsunuz.. ORADA İP KOPUYOR.. Tepkiniz nedeniyle ev halkından uyarı alırsınız.. Oysa gereken uyarıyı zamanında bir kaç satır yazarak, siz yapabilirdiniz.. [>

Tarih: 22 Mart 2008, 10:26 - İp: 85.***.**0.232
  • 1