atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Siteyi Rahatlatmak İçin Öneri

Sitede birçok topic var, güncelliğini kaybetmiş, ilgi görmemiş, artık yorum yazılmayan.
Bunların temizlenmesi sanırım bir nebzede olsa rahatlama yaratacaktır diye düşünüyorum.
Site yönetimi uygun görürse bu topiclerin silinmesini öneriyorum, bu topiclerin belirlenmesi içinde açtığım topic içinde konular ve linkleri belirlenebilir.
Tabi yönetim isterse

Tarih: 28 Haziran 2007, 17:35 - İp: 81.***.**3.185
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

yapmayın arkadaşlar, forum kültürü denen bir şey var. teknik konularn silinmesini asla doğru bulmuyorum, arşivlersin olur biter. 10 kb boyutundaki konunun silinmesi siteyi filan rahatlatmaz.google de 3-4 sene önce satın aldığınız bir ürünü aratın, ya da 2-3 sene önce güncelliğini yitirmiş bir virüs pc nize bulaşmış olsun.donanımhaber gibi bir sitenin arşivi karşınıza çıkar ve bulduğunuz bilgi hayatidi önemde olabilir.
ben elimdeki 5 senelik fly marka tv kartının sürücüsünü bulamıyorum mesela, vatandaşın teki de aynı sürücüyü aramış, google de ulaştım, o bulmuş bir forumda nasıl yaptığını anlatmış , sayesinde ben de hallettim.

forumlar internetin hafızasıdır.

konu silmek çöplüğe dönen interneti rahatlatabilir belki, google nin ulaştığı çoğu şey nihayetinde çöplük.

ama bu elemeyi yaparken dikkatli olun.

özellikle teknik konularda açılan konuları asla silmeyin.

Tarih: 12 Ekim 2007, 03:10 - İp: 88.***.**8.208
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

madem bukadar sıkayetcıyız,
aynısından bın tane oldugu halde,
ben makine arıyorum ne alıyım
fujı s5700 nasıldır
canon a550mı alıyım zamzon ü702mi alıyım

vs gibi sacma ve zaten varolan topicler acıldıgında tepkinizi belirtin..
yapılanın yanlıs oldugunu once arastırma yapılmasını soyleyın..
bn bunu yaptım dıye sayıp soven cıkıyor ama madem sıkayetcıyız bukadar,toptan sılmeyelım bakın arsıv degeri varmıs,yenılerının acılmasını engelleyelım elimizden geldigince.
--
adam deli topici acınca oburu akıllı topıcı acmasın
hatırlarsınız buradakı gereksiz bazı ınsanları fatıh urek bilmem ne yaptı
kylie mınogue plajda yakalandı dıye topıcler acanları..
onlara tepki gosterin madem..
silmek zorunda kalmayız ozaman emın olun..
ben bırbucuk sene once bu foruma gırdıgımde heraradıgım bılgıyı bulabılıyordum,googleda ilkve en yararlı bilgi bu sıtenın lınklerınden cıkıyordu,şimdiki haline bakıyorum,
bozulan bıseyler var..
iki dakika cıddı yazı yazmayı beceremıyoruz.
biri ciddi bir konuyu geyige vuruyorsa,bir cevap iki cevap tamam ama uc bes on boyle gidiyorsa uyarın olsun bıtsın...
yenı konular gerekli konular olursa,altındada bılgı paylasımı olursa sorun yok,olmazsa daha cok dert yanarız..
---
serbest kursu neysede geri kalan kısımda geyık gercekten zararlı..
zaten fotograf kalitesinde adımız altın harflerle yazılmıyor,bari forum bronz alsın

Tarih: 12 Ekim 2007, 04:31 - İp: 88.***.**9.175